شرکت تولیدی پارس خاور

0 (1 نظر)

مخترع و تولید کننده نسل جدید شیرآلات پلیمری تحت فشار کشاورزی،تجهیزات دامپزشکی و ابزارآلات برقی

تجهیزات دامپزشکی تجهیزات کشاورزی و باغبانی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • چت :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
توضیحات
شرکت تولیدی پارس خاور با مسئولیت محدود، سال 1361 در ایران، استان قزوین، شهرصنعتی البرز، تاسیس گردید. این شرکت از ابتدای تولید با طراحی و ساخت قالب های صنعتی فعالیت خود را آغاز نمود و سپس اقدام به تولید تجهیزات دامپزشکی (شامل انواع سرنگ ها، قرص خوران، مایع خوران، سم چین، کیت هاری، سرسوزن و لوله خون گیر) و نیز طراحی و ساخت ابزارهای تخصصی در زمینه برق صنعتی (شامل ابزارهای برش و پرس کابل) نمود. در ادامه با توجه به نیاز کشور در بخش کشاورزی، شیرآلات پلیمری را نیز به سبد محصولات خود اضافه نمود. طراحی و ساخت کلیه ی قالب ها در داخل شرکت موجب افزایش سرعت و انعطاف پذیری در ساخت محصولات، به روز نمودن قالب ها و تولید محصولات جدید گردیده است.
اهمیت مصرف بهینه ی آب در بخش کشاورزی، این الزام و تعهد را برای پارس خاور ایجاد نمود که از ابتدا به تولید محصولات با کیفیت جهت جلوگیری از تحمیل خسارات و هزینه های ثانویه به پروژه های اجرایی اقدام نماید.
علاوه بر تمرکز بر تولید بر مبنای کیفیت و مطابقت با استانداردهای روز دنیا، خلاقیت و نوآوری در تولید، باعث برجسته شدن محصولات این شرکت شده است. یکپارچه سازی شیرآلات و اتصالات گوناگون، شیرهای دسته بلند پلیمری، شیرآلات تبدیل آبیاری بارانی به قطره ای، کمربندهای لولایی، انواع اتصالات یکپارچه و ... نمونه هایی از نوآوری های فراوان در این مجموعه می باشد.

از عمده فعالیت های این شرکت می توان به طرح 550 هکتاری احیاء اراضی استان های خوزستان و ایلام، طرح جامع شبکه های فرعی آبیاری و زهکشی رودخانه های مرزی، طرح های آبیاری در سراسر کشور اشاره نمود.
طرح ها و اختراعات این شرکت توانسته نقش موثری در تغییرات عمده در روش های آبیاری کشور ایجاد کند و باعث کاهش هزینه های نصب و راه اندازی پروژه ها و افزایش سرعت در اجرای پروژه گردد.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید

سید صفی الله احمدی مهریان 1 سال و 11 ماه و 3 هفته و 5 روز پیش