شرکت ایمن هواسازان ایرانیان

تولید انواع هواکش های صنعتی

هواکش صنعتی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
توضیحات
شرکت ایمن هواسازان ایرانیان (هوا صنعت) سابق تولید کننده انواع سیستم‌های تهویه (هواکش‌های صنعتی، هواساز، هواکش فشار قوی، مرغداری، بین کانالی، سقفی،دستگاه‌های غبارگیر و...) ارائه‌دهنده خدمات با بهترین کیفیت در کشور می‌باشد.
این شرکت با برخورداری از امکانات و تجهیزات مناسب و ساخت و تولید از یکسو و با بهره مندی از دانش‌های فنی روز دنیا، علاوه بر مشاوره، طراحی و اجرای پروژه‌های تهویه و سانتریفوژ مطابق با استانداردهای موجود کیفی و زیست محیطی، گامی موثر در کسب اعتماد و جلب رضایت مشتری و بهره‌مندی از نتایج مطلوب‌تر (کسب بازارهای هدف) اقدام می ‌نماید .
در راستای دست‌یابی یه این هدف موفق به دریافت استاندارد ce اروپا و گواهی سیستم مدیریت کیفیت iso9001:2008 شده‌است.
گروه تولیدی ایمن هواسازان ایرانیان با شعار سازمانی"محصول ما معرف ما"تلاش دارد با تکیه بر 25سال تجربه علمی و فنی و با بهره گیری از دانش و فن آوری روز دنیا,خود را به بازارهای جهانی معرفی کرده و باهمت و اراده مهندسین جوان و خوش فکر مجموعه ,سربلندی و خودکفایی را برای ایران عزیز به ارمغان آورد.
ما برای مشارکت در تقویت بنیانهای اقتصادی در ایران و خودکفایی بین المللی و عدم خروج سرمایه‌های ملی,آماده پذیرش ساخت‌وتولید هرنوع سفارش مورد انتظار‌مشتری,باهرنوع تکنولوژی و‌شرایط خاص می‌باشیم.
گروه رباتیک ایمن هواسازان ایرانیان
شرکت ایمن هواسازان ایرانیان در کنار تولید هواکش‌ها به سفارش دانشگاه‌ها و صنایع مختلف دستگاه‌ها و ربات‌هایی را نیزطراحی وتولیدکرده‌است که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
1-ساخت ربات 4درجه آزادی با مصارف جوشکاری و انتقال قطعه در خطوط تولید
2-کسب مقام دوم مسابقات بین ‌المللیiran open2009
3-ساخت سامانه ریمنتر(به سفارش دانشگاه علم و صنعت)
4-ساخت دستگاه جابجایی بیمار(به سفارش بیمارستان بقیة الله)
5-ساخت ربات مین یاب
6-کسب مقام اول مسابقات بین المللیiran open2011
7-کسب مقام اول مسابقات جشنواره جوان خوارزمی
8-کسب مقام اول مسابقات کشوری در شیراز