اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • فکس :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
توضیحات
بیمارستان نجمیه یکی از مراکز درمانی تخصصی و فوق تخصصی شهر تهران است که هدف آن ارائه خدمت تشخیصی - درمانی مناسب بطور بستری و سرپایی به شهروندان محترم(آقایان، بانوانو کودکان)می باشد.
خیابان جمهوری از جنوب به خیابان جامی، از شرق به خیابان حافظ، از غرب با بیمارستان نجمیه، از شمال با خیابان شیخ هادی در ارتباط است.
مساحت بیمارستان تقریبا 10000 متر مربع که شامل بخش های درمانی و درمانگاههای تخصصی جهت مراجعان بستری و سرپایی می باشد.
این مرکز که در سال 1306 شمسی توسط مرحومه ملک تاج خانم فیروز (نجم السلطنه) به عنوان دومین بیمارستان رسمی کشور تاسیس و وقف گردید در حال حاضر به عنوان یکی از مراکز آموزشی - درمانی دانشگاه علوم پزشکی بقیه اله (عج) مشغول به فعالیت می باشد.
از امتیازات این بیمارستان اجرای کامل انطباق امور پزشکی با موازین شرعی است که در این مسیر رتبه اول کشوری را در سال 88 از دانشگاه تهران کسب نموده است.
بعنوان نخستین مرکز در کشور، زایمان طبیعی بی درد از خرداد ماه سال 1381در این مرکز راه اندازی شد.
حضور 24 ساعته پزشکان عمومی و متخصصین اطفال، زنان و زایمان و بیهوشی توان استقبال از بیماران اورژانسی را در طول مدت شبانه روز و ایام تعطیل فراهم کرده و وجود بخش های فعال NICU (بخش مراقبت های ویژه نوزادان) و ICUبزرگسالان ضریب اطمینان را افزایش داده است. و هم اینک بخش ها و درمانگاه و درمانگاه های فوق تخصصی به قرار ذیل در خدمت مراجعین محترم می باشد:
بخش های درمانی: زنان، زایمان - نوزادان - NICU - داخلی - ICU - جراحی - اتاق عمل - پاراکلینیک - اورژانس - رادیولوژی - ماموگرافی - سونوگرافی - آزمایشگاه و پاتولوژی مجهز - بانک خون - داروخانه - واکسیناسیون - فیزیوتراپی - آندوسکپی - اسپیرومتری - EMGNCV (نوار عصب و عضله) - لیزر پوست
درمانگاههای تخصصی: کودکان و نوزادان - زنان و مامایی - داخلی - جراحی -پوست و مو - گوش و حلق و بینی - اورولوژی - روانپزشکی - ارتوپد - طب فیزیکی و توانبخشی - قلب و عروق - دندانپزشکی - تنظیم خانواده - تغذیه - روانشناسی - گفتاردرمانی و سایر موارد
درمانگاههای فوق تخصصی: انکولوژی و خون اطفال - نرولوژی اطفال - عفونی کودکان - نوزادان - فوق تخصصی غدد - ژنتیک و قلبکودک و نوجوان
در ضمن کلاسهای آموزشیویژه مادرانبرای بهداشتمادر و نوزادقبل از ازدواج تا بعد از تولد نوزاد به طور رایگانچهارشنبه آخر هر ماه در این مرکز برقرار می باشد، جهت اطلاع و شرکت در این برنامه های آموزشی با درمانگاه تماس بگیرید.
زیر مجموعه های بیمارستان نجمیه
تهران
داروخانه شبانه روزی
مستقر ها در بیمارستان نجمیه
تهران
پزشک عمومی چشم پزشک داروساز درمانگاه روانپزشک فوق تخصص قلب و عروق کودکان متخصص ارتوپدی و جراحی استخوان و مفاصل متخصص آسیب شناسی متخصص بیماری های عفونی متخصص بیهوشی متخصص پوست و مو متخصص جراحی عمومی متخصص جراحی کلیه مجاری ادراری و تناسلی متخصص داخلی متخصص رادیولوژی متخصص زنان و زایمان متخصص قلب و عروق متخصص کودکان متخصص گوش حلق و بینی
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید