شرکت پارس تکنو

طراحی و اجرای پروژه های بندرسازی - احداث اسکله و موج شکن - ابنیه، تاسیسات برقی و مکانیکی - اجرای پروژه های راه سازی

احداث اسکله
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
توضیحات
شرکت مهندسی پارس تکنو در تاریخ ۱۳۶۰/۱۲/۱۵ تحت شماره ۴۳۹۹۷ با هدف ارائه خدمات عمرانی به جامعه ایران و نقاط محروم کشور در اداره ثبت شرکت­‌ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید.
این شرکت در طی بیش از سی سال فعالیت خود با وجود تمامی‌فراز و نشیب­‌های داخلی و خارجی، ضمن کسب رتبه یک در رشته ­­های آب، تاسیسات و تجهیزات و ساختمان و رتبه دو در رشته راه و ترابری موفق به اتمام رساندن و بهره برداری از ده­‌ها پروژه در زمینه ­های احداث سازه ­های ساحلی از جمله: بندر، موج شکن، راهسازی، تأسیسات، محوطه سازی و ساختمان در نقاط مختلف کشور شده است.
بهره ­مندی از نیروی انسانی کاردان، تعهد به کیفیت، پایبندی به زمان مقرر پروژه، ارائه خدمات مهندسی ارزش در نظر گرفتن الزامات و استانداردهای ملی و بین المللی باعث معتبر شدن شرکت پارس تکنو در پروژه­‌های عمرانی بزرگ و اعتبار این شرکت بین کارفرمایان خود شده است و با افتخار مورد تشویق و تقدیر تمامی‌کارفرمایان خود قرار گرفته است.
شرکت مهندسی پارس تکنو با دارا بودن کادر فنی توانمند و امکانات سخت افزاری مناسب در بسیاری زمینه ­ها پیشرو بوده و امید است با یاری خداوند متعال امکان پیشرفت بیش از پیش در این مسیر در طی سالیان آتی فراهم گردد.