گروه تولیدی و چرم ملل

تولیدی کیف و کوله پشتی چرم ملل اماده نجام سفارش تولید کیف و کوله و همچنین تولید کیف چرم و چمدان و کیف اداری و کیف لپ تاپ و کیف مدرسه و کوله لپ تاپ

تولید کیف و کفش فروش کیف و چمدان سراجی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • فکس :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
تولیدی کیف و کوله پشتی و پخش عمده کیف و کوله شاخه های بسیاری دارد .
ما در شاخه تولید کیف چرم و کیف اداری و کیف مدرسه و کیف لپ تاپ و همچنین تولید کوله مدرسه و کوله لپ تاپ و کوله پشتی کوه و کوله ورزشی و کوله مسافرتی و کوله دانشجویی فعال هستیم.
فعالیت ما در تولیدی دیگرمان تولید چمدان و ساک مسافرتی و در بازار کیف دیگرمان مدل کیف همایش و سمینار و کنفرانس و کیف تبلیغاتی با جنس های کیف برزنتی و کیف چرم طبیعی و کیف اداری چرم مصنوعی فعالیت میکنیم.
تولید کیف ارزان قیمت و کیف با کیفیت و نیز طراحی مدل کیف و کوله جدید و کوله خاص میتواند در صادرات کیف و کوله همچنین فروش کیف و کوله تاثیر زیادی داشته باشد.
کارخانه تولید کیف و کوله برای تولیدکنندگان کیف و کوله هزینه زیادی ندارد منتها کارگر ماهر تولید کننده کیف در خط تولید کیف و کوله نقش بسیار مهمی دارد.
بخش های مختلف کارخانه تولیدی کیف و چرم ملل متشکل از:
طراحی و تولید کیف و کوله
ساخت و تولید کیف و کوله
بازاریابی و فروش کیف و کوله
صادرات کیف و کوله
چاپ روی کیف و چاپ روی کوله پشتی
خلاقیت در اولید مدل جدید کیف و کوله و بهینه سازی قیمت محصولات و بالا بردن سطح کیفی از اهداف جدایی ناپذیر ماست.
به طور مثال پیشنعاد تولید کیف فرش دستباف و یا ساک حمل فرش در بسته بندی فرش باا خوبی رو در فروش کیف های ما ایجاد کرد.
ازطرفی توان تولید انواع ساک دستگاه و کیف ابزار و کیف مدارک بازار بزرگ کیف و سایر ملهای کوله و ساک را ساخت.
تولید انواع چمدان خلبانی وچمدان سه تیکه و چمدان های برزنتی و چمدان چرم در مدلهای چمدان چهارچرخ و دو چرخ با متریال چمدان برزنتی اعلا و چمدان فایبرگلس بازار فروش چمدان و صادرات چمدان به کشورهای حاشیه خلیج فارس و صادر کننره چمدان به عراق و ارمنستان بازار جدید چمدان را ایجاد کرد.
کیف نطم دهنده صدوق عقب و کیف پیک نیک و کوه پیکنیک و تولید کوله نوزاد و کوله سیسمونی محصولات جدید کارخانه تولیدی کیف ما می باشد.
ساخت و تولید کیف پول چرم طبیعی درمدلهای کیف پول زتانه و کیف پول مردانه چرم طبیعی د کنار ست کیف و کمربند چرمی و ست کیف و جاکلیدی با عنوانهای ست چرمی دوتیکه و ست چرمی سه تیکه توانست بازار محصولات چرمی ما رو پر فروش تر کند.
از طرفی مدل کیف چرمی اداری مدیریتی با متریال چرم طبیعی در کنار کیف اداری تک قفل و دو قفل با طراحی کیف های اداری جدید تر بازار خوبی برای کیف هدیه تبلیعاتی ایجاد نمود.
کیف لپ تاپ و کوله لپ تاپ مخصوصا کوله پشتی کترپیلار یا هملن کولهcat و برنهای کوله پشتی پیرگاردین یا همان کوله پیر در بازار کوله پشتی و تاکید میکنم مخصوصا تولید کوله پشتی لپ تاپ یا همان مختصرا کوله لپ تاپی برندهای کوله پشتی پرفروش پچ در بازار کوله پشتی ایران و چه در صادرات کوله پشتی بسیار پرفروش هستند.
تولید کوله پشتی لپ تاپ و یا کیف لپتاپ و کلیه محصولات تولیدی م می تواند با ارم یا حک لوگو سفارش دهنده صوت گیرد.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید