فروشگاه نقره سنسی

فروشگاه نقره سنسی، دارای نماد اعتماد دو ستاره و نشان ثبت ملی رسانه های دیجیتال، عرضه کننده جواهرات نقره و زیورآلات مارکدار روز دنیا،ارائه فاکتور معتبر

نقره فروشی زیورآلات نقره
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
تمام تجربیات خود را به کار گرفته ایم تا با یاری خداوند متعال و به پشتوانه مشتریان خوبمان، فروشگاه اینترنتی سنسی را جهت سهولت در خرید با اطلاعات کامل و جامع از محصولات برای مردم عزیز سراسر کشورمان راه اندازی کنیم تا امنیت و آرامش و لذت خرید شما بیشتر از گذشته شود.
یک تیم مجرب هم دل شده ایم تا گلچینی از بهترین ها و به روز ترینهای زیورالات کشورهای مختلف را در کنار محصولات ناب ایرانی با قیمتهای مناسب و کیفیت بالا در تنوع زیاد جهت تامین سلیقه های مختلف در سبد خرید مشتریان عزیز قرار دهیم.
تجربه 15 ساله ما در دنیای کسب و کار آزاد، ثبات در کار، رضایت مندی مشتریان در این مدت ما را براین وا داشت تا پا به عرصه ی فروشگاه های اینترنتی بگذاریم و بتوانیم فروشگاهی تخصصی در زمینه زیورالات را به مردم عزیز کشورمان معرفی کنیم، ما بر این باوریم آنچه که برای بقای یک فروشگاه لازم و ضروریست رضایت مشتریان گرامی از کیفیت و قیمت اجناس ارائه شده میباشد، در کنار این دو مهم اخلاق خوش و صبر و شکیبایی را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.
فروشگاه نقره و زیورآلات سنسی دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت ، معدن و تجارت و نشان ثبت ملی رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، آسودگی و اطمینان خاطر را برای خریدهای اینترنتی بهمراه دارد . بعد از آزمون و خطاهای بسیار و تجربه به دست آمده در این سالها ، محصولات نقره عرضه شده توسط فروشگاه سنسی دارای ضمانت مادام العمر بوده و این نشان از کیفیت بالای اجناس ارائه شده میباشد. ثبات رنگ و کیفیت آبکاری ، نگین کاری و ضد حساسیت بودن محصولات از جمله ضمانتهای ارائه شده میباشد.
امید است در راهی که پیش گرفته ایم با استفاده از نظرات و پیشنهادات سازنده تان، با یاری خداوند موفق به ارایه بهترین خدمات به شما عزیزان باشیم.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید