شرکت پیشتازان توسعه کامران (صندوق فروشگاهی) (PTC)

کیفیتی متفاوت، خدماتی دلچسب

بارکد نرم افزار اتوماسیون اداری و مالی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
توضیحات
از سال 1379 جمعی از متخصصین و مهندسین نرم افزار با توجه به نیاز بازار به مکانیزه نمودن فعالیتهای صنفی و صنعتی ، در جهت پیاده سازی پروژه های اتوماسیون مالی فعالیت های خویش را آغاز نمودند. بعد از چند سال کار و تلاش مستمر و پس از اجرای چندین پروژه نرم افزاری ، با هدف ارتقاء سطح کیفی و کمی ، گروه تصمیم گرفت که از این پس تحت نام شرکتی خصوصی به فعالیت های خود ادامه دهد ، لذا شرکت پیشتازان توسعه کامران با نام اختصاری PTC از سال 1384 به عنوان یکی از شرکتهای خصوصی پیشرو در زمینه آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات شروع به کار نمود. همچنین از سال 1389 با توجه به ورود گسترده سیستمهای کامپیوتری در بازار فروش کالا و خدمات ، این شرکت نیز به عرصه سخت افزار مرتبط با سیستم های فروشگاهی وارد شده و اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری برخی شرکت ها در حوزه سیستمهای مکانیزه فروشگاهی و صنعتی نمود ، و هم اکنون نیز به طور تخصصی در زمینه های اتوماسیون فروش ، رهگیری ، بازرسی ، شناسائی و کدینگ کالا در حوزه نرم افزار و سخت افزار فعالیت می نماید.
شرکت پیشتازان توسعه کامران مصمم است با ارائه مجموعه ای از راه کارهای نوین ، با بهره گیری از سخت افزارهایی از معتبر ترین برندهای جهانی و نرم افزارهایی قدرتمند ، به همراه خدماتی نوین در تمامی مراحل ، لذت بهره گیری از آخرین فناوری های روز دنیا را به همراه خدماتی دلچسب به مشتریان خود بچشاند.
شرکت PTC عضو اتحادیه تولید کنندگان و واردکنندگان صندوق های مکانیزه فروش ، انجمن نظام صنفی رایانه ای ایران و نماینده انحصاری دو برند معتبر جهانی پارتنر (PARTNER Tech) تایوان در حوزه تجهیزات فروشگاهی و ام تری موبایل (M3 Mobile) کره جنوبی در زمینه PDA های صنعتی می باشد.
خدمات و گارانتی:
در حوزه خدمات بر آنیم تا فصلی جدید در ارائه خدمات در تمامی مراحل اعم از :
پیش از فروش (مشاوره و ارائه راه کار)
حین فروش (حمل و نصب و آموزش رایگان) ،
پس از فروش (1 تا 2 سال گارانتی و 5 سال پشتیبانی 24 ساعته + ارائه دستگاه جایگزین)
و حتی بدون فروش (مشاوره تخصصی و راهنمائی های فنی)
سخن آخر :
PTC صرفاً یک شرکت بازرگانی نیست بلکه مجموعه ای از متخصصین در حوزه های مهندسی کامپیوتر ، الکترونیک ، مدیریت ، مالی ، اقتصاد و غیره می باشد که با ارائه راه کارهای جامع ، علمی و نوین مبتنی بر تکنولوژی های مدرن ، افزایش سرعت عمل ، کاهش خطای انسانی و آسان سازی فرآیندها را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد.