تعمیرگاه دیزل مرسدس

تعمیرگاه دیزل مرسدس با مدیریت آقای احمد موسی زاده واقع در کلیشاد ارئه دهنده خدمات تعمیراتی به کلیه خودرو های تجاری نیمه سنگین

شاسی کشی خودرو تعمیرگاه و خدمات پس از فروش وسایل نقلیه سنگین
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
تعمیرگاه دیزل مرسدس از سال 1376 (1997) با مدیریت آقای احمد موسی زاده در شهر کلیشاد ازتوابع شهرستان فلاورجان اصفهان آغاز بکار کرد. این مکان یکی از 37 تعمیرگاه و ارائه دهنده خدمات خودرو در این شهر می باشد.
این مرکز خدمات خود با خودرو های تجاری بنز مدل 309 و 808 آغاز کرد و با گذشت زمان و تغییرات در سامانه حمل و نقل کشور ایران خود را به روز کرده و شروع به ارائه خدمات برای خودروهای تجاری روز بازار ایران از جمله هیوندای مایتی، هیوندای کروز و کامیونت های ایسوزو نمود.
با توجه به لزوم تطبیق با ناوگان حمل و نقل و همچنین نیاز به تعمیرکار برای خودروهای تجاری سنگین در منطقه از جمله اتوبوس های برون شهری، این مرکز در سال 1391 اقدام به جذب تعدادی تعمیرکار اتوبوس های شرکت اسکانیا نمود.
با شروع عرضه خودرو های تجاری جک سری N در سال 1397 نیاز به تعمیرکار این خودرو ها نیز بوجود آمد بطوریکه تعدادی تعمیرکار که دوره های آموزشی خود را در این زمینه به اتمام رسانده بودند جذب این مرکز شدند.
از نظر موقعیت جغرافیایی درمجاورت اتوبان ذوب آهن، منطقه صنعتی شهر کلیشاد بعد از پل هوایی جنب نمایندگی مدیران خودرو واقع شده است.
تعمیرگاه دیزل مرسدس با بیش از 2 دهه سابقه در زمینه تعمیرات خودرو های تجاری نیمه سنگین و سنگین سالانه تعداد زیادی کار آموز از موسسات فنی و حرفه ای و دانشگاه ها پذیرش نموده تا آموزش های لازم در این زمینه را به آنها ارائه می دهد.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید