گروه کسب و کار ساکوراد

0 (1 نظر)

تضمین موفقیت با یک انتخاب درست

مشاور سرمایه گذاری مشاوره بازرگانی مشاوره مدیریت
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
میدونستی همه ی ما آدم ها چه در زمینه ی مسائل شخصی و چه کاری، بارها و بارها نیازمند کمک و راهنمایی افراد باتجربه برای انتخاب درست و بهینه هستیم انتخاب هایی که ممکنه مسیر زندگی ما رو کاملا تغییر بدن
از کسب و کارهای کوچک خانگی گرفته تا شرکت های بزرگ و مدیران اونها، همه و همه برای افزایش طول عمر کسب و کارشون، نیاز به مشورت و راهنمایی دارن. چراکه امروزه بخاطر پیچیده شدن ماهیت کسب و کارها و درهم تنیدگی نکات و مباحث مختلف با همدیگه، نیاز به مشاوره تجاری صدچندان شده که همین نیازمندی، فلسفه ی اصلی شکل گیری ساکوراد در سال 1392 بود.
اگه تصمیم داری که یک کارآفرین بشی یا فقط سرمایه گذار باشی و یا ایده داری اما سرمایه کافی برای تجاری سازیش نداری و یا بلعکس، سرمایه داری اما ایده ای برای راه اندازی یک تجارت پرسود نداری فقط کافیه از بخش مشاوره کسب و کار ساکوراد درخواست کمک کنی. اون موقع هست که بهترین و باتجربه ترین مشاوران کشور در حوزه های مختلف کسب و کار، بعنوان منتور (هدایت گر)، مشاور و یا مدرس میان کنارت و ضمن همراهیت تا انتهای مسیر موفقیت، تمام نیازهات رو مثل: تحلیل بازار، تحلیل رقبا، آموزش های کاربردی شخصی سازی شده، مشاوره هدفمند، جذب سرمایه گذار، مدیریت، اصول روانشناسی، منابع انسانی، برقراری ارتباط موثر، امور حقوقی و ... برات حل و فصل میکنن.
پس شعار ما یادت نره: تضمین موفقیت با یک انتخاب درست
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید