فروشگاه دلنیا کالا

0 (1 نظر)

با دلنیاکالا بروز باشید

فروشگاه اینترنتی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
توضیحات
درباره فروشگاه اینترنتی دلنیاکالا
دلنیا در زبان کردی به معنای اعتماد، اطمینان و راحتی می باشد و زمانی که انسان از وسیله ای یا کاری خیالش راحت باشد، به آن دلنیا گفته می شود و علت انتخاب این نام، ارائه اجناس مطمئن، خدمات مطمئن، دریافت آسان و مطمئن کالای مورد درخواست مشتری است.

اهداف این سایت تهیه کالای مطمئن و با کیفیت از تولید کننده و ارائه آن با قیمت مناسب به مصرف کننده بدون واسطه می باشد و قصد اشتغال زایی برای جوانان این مرز و بوم می باشد. در بخش زیر به اهداف و اقدامات سایت پرداخته ایم.

با توجه به تورم و گرانی اجناس، تهیه آن با قیمت پایین برای اقشار جامعه از جمله کارمند و کارگر و بخصوص قشر ضعیف جامعه مشکل می باشد لذا برابر هماهنگی بعمل آمده با تولید کننده ها، این کالاها با کیفیت بالا، قیمت مناسب و در زمان کوتاه در اختیار مشتری قرار می گیرد.

کالای ارائه شده دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش میباشد و مشتریان محترم می توانند با آرامش کالای خریداری شده را مصرف نمایند.

قیمت های ارائه شده کاملا اقتصادی بوده و نسبت به قیمت های بازار تفاوت فاحش دارد.

کالاهای ارائه شده تماما ایرانی بوده و هدف پشتیبانی از تولید داخل است.

سعی گردیده نیازهای یک خانواده ایرانی بررسی و تامین گردد.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید

Arash 11 ماه و 2 هفته و 4 روز پیش

بسیار با اخلاق و فوق العاده خوش قول. امکان پرداخت در محل برای من خیلی مهم بود که جناب موسوی نهایت همکاری را در این زمینه داشتند. بسته بندی عالی و برای آسیب نخوردن جعبه اصلی و زخمی نشدنش، مجدد آن را بسته بندی کرده بودند. جعبه آکبند بود و کالا کاملا سالم و تمیز به دستم رسید.