آذرین پودر الماس

استخراج، تولید و فرآوری مواد معدنی سیلیس، دولومیت، دولومیت کلسینه، کربنات کلسیم، فلدسپات و جرم(خاک) نسوز سیلیسی در سایز و مشهای مختلف

پودر معدنی و صنعتی مواد معدنی سیلیس
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
توضیحات
تولید و فروش سیلیس درجه یک و با کیفیت دارای مراحل زیادی بوده و باید فرآیند تولید آن توسط شرکت ها به خوبی انجام شود. اهمیت بروزرسانی دستگاه های موردنیاز جهت تولید این ماده معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت آذرین پودر الماس همدان افتخار دارد که توانسته است، بخوبی در مدت کوتاهی از عمر فعالیتش، بخش عمده ای از فروش این محصول را، چه در داخل کشور و چه کشورهای مجاور و همسایه بر عهده گیرد. مشاوره و راهنمائی در خرید محصول، تولید و فروش مواد معدنی (سیلیس ،کربنات کلسیم، دولومیت) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد.
مصرف و کاربرد سیلیس در کیفیت های مختلف متفاوت است . بعنوان مثال سیلیس درجه یک :
در شیشه سازی، لعاب، صنایع شیمیایی، فرو سیلیس ، پشم شیشه کاربرد دارد.
کاربرد سیلیس درجه دو :
در ماسه ریخته گری، ماسه سندبلاست، فیلتراسیون و دیرگدازها
کاربرد سیلیس درجه سه :
در آجر ماسه آهکی و آجرسبک، کارخانجات تولید سیمان و بتن سبک وغیره
و همچنین مصرف کربنات کلیسم
در صنایع تولید چسب چوب، صنایع پلاستیک، صنایع لاستیک، صنایع کفپوش، صنایع ورق پی وی سی، صنایع چسب و رزین، سیم و کابل، صنایع لوله پلیکا، صنایع چرم مصنوعی، مرکب، کاغذ و صنایع داروئی کاربرد دارد. بیشترین کاربرد کربنات کلسیم خاکی و کربنات کلسیم ته نشینی (Precipitated) در صنایع کاغذ و صنایع پلاستیک و صنایع رنگسازی است.
همچنین این ماده در صنایع شوینده ها، صنایع مستربچ، صنایع لعاب، صنایع کنیتکس، صنایع پروفیل و در صنایع لعاب سازی کاشی و سرامیک مصرف دارد.
برای مشاوره و خرید سیلیس و کربنات کلسیم ، دولومیت می توانید از طریق سایت آذرین پودر الماس همدان و شماره تلفن های واتس آپ با ما در ارتباط باشید. ما به گرمی آماده دریافت درخواست ها و نیازمندیهای شما عزیزان در صنعت معدن سیلیس ، کربنات کلسیم و دولومیت هستیم. همچنین می توانید مستقیما به آدرس کارخانه این شرکت مراجعه کرده و از نزدیک شاهد روند تولید و بسته بندی و تحویل محصولات مورد نظر خود باشید. در نظر داشته باشید همیشه مواد مصرفی خود را مستقیما از تولید کننده اصلی دریافت کنید.
مدیریت فروش و قراردادها: محمود محمدرضایی
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید