اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
توضیحات
با توجه به این نکته که نخاع تنها راه ارتباطی مغز با تمام بدن است و این ارتباط از طریق رشته های عصبی متعددی که از ستون فقرات خارج شده ست انجام میپذیرد چنانچه در هر قسمتی از ستون فقرات نخاع یا عصب به هر دلیلی توسط دیسک یا مهره مورد فشار واقع شود و به نوعی انسداد در کانالهای عصبی ایجاد کند ، موجب درد یا اختلال در عضو مربوط به آن قسمت میشود.
از آنجا که این اختلالات نوعی اختلال فیزیکی می باشند ، بهترین راه درمان قطعی ، درمان فیزیکی ست.
به طور معمول در طول جلسات کایروپراکتیک با توجه به نوع بیماری یا اختلال و با تشخیص پزشک کایروپراکتر برای تسریع درمان ممکن است از روش های درمانی مکمل از قبیل طب سوزنی - ازن تراپی- فیزیوتراپی - هیدروتراپی -لیزر - حجامت - بادکش درمانی و ... استفاده شود که عموما برای کاهش التهابات - درد - اسپاسمهای عضلانی - بازکردن عروق و .... انجام میپذیرد.
در نهایت لازم به ذکر است که از طریق اصلاح ستون فقرات و مفاصل (کایروپراکتیک) میتوان بدون جراحی و عاری از هر گونه آسیب به بافت بدن، با قرار دادن مهره ،دیسک ، مفصل و .... در جای صحیح خود ، درگیری ایجاد شده در نخاع یا عصب را برطرف کرده و با باز شدن مسیر عصب و اتصال مجدد به مغز ، فرمان و اجازه بازسازی عضو آسیب دیده به بدن داده شود.
در واقع میتوان برای پیشگیری یا درمان بسیاری از بیماریهایی که بدلیل فشارهای کاری ،عدم لایف استایل صحیح ، آسیب های ناشی از صدمات در ورزش های مختلف، تصادفات ، و حتی برخی از بیماری های مادرزادی و یا هر اختلالی که ممکن است به هر دلیلی ایجاد شود و موجب رنج و عذاب هر یک از عزیزان گردد را در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه از کایروپراکتیک استفاده نمود.

به امید شفای عاجل برای تمامی بیماران و دردمندان و همچنین با آرزوی بهروزی و شادکامی توأم با سلامتی روزافزون برای شما و عزیزانتان.
شاد و سربلند باشید.
دکتر مسعود بنی اسدی
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید