پانسیون مطالعاتی زمان

0 (1 نظر)

سالن مطالعاتی آکادمی زمان، ارائه دهنده خدمات : مشاوره تحصیلی و پشتیبانی مشاوره روانشناسی کلاس های نکته و تست کلاس های خصوصی و ...

آموزشگاه علمی و کنکور
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
سالن مطالعاتی آکادمی زمان، تجربه ای خاص از مطالعه را برای شما رقم خواهد زد. این واحد با ارائه خدمات متنوع، سطح متفاوتی از کیفیت در این حوزه را ایجاد نموده است.
واحد مشاوره زمان بیش از هر چیز به مقوله ی آموزش برای توانمند کردن اعضای آکادمی در جهت ایفای نقش به عنوان یک شهروند عقلانی در ایران مدرن می پردازد.
کلاس های نکته و تست: این واحد از آکادمی زمان ویژه داوطلبان کنکور علوم انسانی است. این واحد با استفاده از اساتید برند تهران به برگزاری کلاس های نکته و تست برای دانش آموزان پایه دوازدهم انسانی می پردازد. در این دوره ها، آموزش نکات کلیدی جهت بالا بردن درصد داوطلبان در دروس مربوطه و مرور سریع و کنکوری مطالب صورت می پذیرد. این کلاس ها با عناوین گوناگون به صورت گروهی و نیمه گروهی و در هر دو پلت فرم حضوری و آنلاین برگزار می گردد.
کلاس های خصوصی: برای یادگیری بهتر، آموزش پیشرفته دروس یا برطرف نمودن اشکالات درسی،می توانید در تمامی پایه ها، از اول تا دوازدهم و در تمامی رشته ها شامل ریاضی،تجربی،انسانی،هنر و زبان، در محل آکادمی، در منزل یا به صورت آنلاین از اساتید مجرب آکادمی زمان برای دروس پایه و اساتید برند تهران برای کنکور بهره مند شوید. کنترل کیفی کلاس های برگزار شده جهت نتیجه بخشی کلاس های خصوصی از خدمات این واحد آکادمی می باشد.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید

رضا سیمی 1 سال و 12 ماه پیش