شرکت سلامت آذین پارسیان

با روغن زالو لمس شگفتی در دستان شما سلامت آذین پارسیان تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی و فرآورده های طب سنتی ایران

تولید محصولات آرایشی، بهداشتی تولید و پخش دارو گیاهی آموزش گیاهان دارویی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
بهبود سلامت جهان با هارمونی طبیعت و تکنولوژی
شرکت سلامت آذین پارسیان با علامت تجاری mmp با همگام نمودن دانش و طبیعت مبادرت به تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با رویکرد مواد طبیعی نموده است. این شرکت با اتکا به دانش و تجربه مدیران خود افتخار تولید با کیفیت ترین محصولات آرایشی و بهداشتی بر پایه فرآورده های طبیعی (گیاهی و جانوری) با رویکرد طب سنتی را در ایران دارد.

در جوانی جاودانه بمانیم
محور اصلی محصولات آرایشی و بهداشتی شرکت سلامت آذین پارسیان بر پایه زالو و فراورده های حاصل از آن از جمله روغن زالو می باشد. تحقیقات متعدد نشان می دهد روغنی که از زالو استحصال می شود با افزایش گردش خون و خون رسانی در برخی اندام های بدن منجر به افزایش حجم و بزرگ شدن آن ها می شود. از این رو در طب سنتی از این روغن جهت افزایش رشد و حجم موضعی عضلات استفاده گردیده که امروزه اثرات شگفت انگیز آن شناخته شده و می تواند جایگزین مناسبی برای تمامی کرم های شیمیایی، بوتاکس ها و یا جراحی های همراه با عوارض ناخوشایند باشد. روغن زالو از طریق پوست و با ماساژ دادن جذب بدن شده و با حذف سلول های مرده بدن، سبب جایگزینی سلول های زنده با سلول های مرده می شود و همچنین بافت ها را در آن عضو افزایش می دهد.
ما زنده از آنیم که آرام نگیریم.
ما یک خانواده هستیم که در کنار هم در تلاشیم تا بهترین محصولات طبیعی را با نوآوری و علم روز از دل طبیعت به دستان شما برسانیم تا علاوه بر سلامتی حس سبزی و شادابی طبیعت را در جامعه زنده نگه داریم.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید