شرکت ایمن سلامت زیست آزما (شیاکو)

"سلامت کارگر؛ رضایت کارفرما؛ توسعه پایدار"

هواشناسی بهداشت حرفه ای و طب کار سیستم اطلاعات مدیریت فروش تجهیزات آتش نشانی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • تلفکس :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
توضیحات
شرکت خدمات مهندسی ایمن سلامت زیست آزما (شیاکو)
معرفی شرکت:
شرکت خدمات مهندسی ایمن سلامت زیست آزما (شیاکو) وابسته به سایت تخصصی، علمی و تحقیقاتی  ایمنی، بهداشت و محیط زیست IOHAS (Iranian Occupational Health & Safety) به آدرس اینترنتی www.iohas.ir در سال 1389 با هدف ارتقاء سطح سلامت پرسنل شاغل در مشاغل مختلف به منظور ارائه خدمات تخصصی و مشاوره علمی به پژوهشگران، دانشجویان و واحدهای تولیدی و صنعتی از طریق ارائه خدمات مهندسی، مدیریتی، ارزیابیهای دقیق آزمایشگاهی و کنترلی ایمنی، بهداشت و محیط زیست تأسیس گردید.
این مرکز پس از کسب تأییدیه های رسمی و مجوزهای فعالیت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه ارائه خدمات مهندسی بهداشت حرفه ای و انجام معاینات سلامت شغلی در محدوده استان البرز بعنوان یکی از شرکتهای مجاز در سایت دانشگاه علوم پزشکی البرز معرفی گردید. علاوه بر این پس از دریافت مجوز ارائه خدمات آموزشی عمومی و تخصصی HSE از وزارت کار، جهت برگزاری دوره های آموزشی بعنوان مرکز مجاز معرفی شده است.
استراتژیهای مدیریتی مرکز با شعار "سلامت کارگر؛ رضایت کارفرما؛ توسعه پایدار" در نیل به اهداف انجام دقیق و مطمئن خدمات آزمایشگاهی بعنوان ویژگی های این شرکت محسوب شده است:
· بهره گیری از دقیقترین و جدیدترین دستگاهها و تجهیزات آزمایشگاهی مهندسی بهداشت حرفه ای و طب کار؛
· بکارگیری متخصصین، تیم کارشناسی و مهندسین مجرب جهت اجرای پروژه های مطالعاتی و تحقیقاتی HSE؛
· همکاری با مراکز نمونه و توانمند تحقیقاتی جهت آنالیز شیمیایی عوامل زیان آور محیط کار بعنوان آزمایشگاه همکار؛
· همکاری با مراکز آزمایشگاهی پزشکی مجهز به دستگاههای دقیق، حساس و با توانمندی و کیفیت بالا؛
· همکاری با مراکز و شرکتهای تخصصی توانمند در زمینه ارائه خدمات مهندسی HSE بعنوان شرکت همکار؛
· کسب نمایندگی فروش تجهیزات ایمنی، بهداشت و زیست محیطی از شرکتهای برتر داخلی و خارجی؛
· جمع آوری متون و متدهای استاندارد بین المللی جهت اجرای با کیفیت خدمات مهندسی HSE؛
رسالت شرکت:
نیاز به صنعت در جوامع گوناگون، ایجاد کارخانه ها و صنایع تولیدی مختلف را به دنبال داشته است. صنعتی شدن نیز سبب گردیده از یک طرف نیروی انسانی شاغل در مواجهه همیشگی با ماشین آلات، تجهیزات، مواد شیمیایی و بطور کلی عوامل زیان آور تأثیر گذار بر سلامتی قرار گیرد و از طرف دیگر با زندگی در محیط زیست آلوده تحت تأثیر عوامل آلاینده و تحدید کننده های سلامتی مواجهه قرار داشته باشد.
با توجه به اینکه اثرات سوء ناشی از مواجهه با عوامل مضر و مخاطرات گوناگون در محیط کار و محیط زیست بصورت اثرات مزمن بوده و گاهاً بصورت حاد خودنمایی می کند، تأثیرات فزاینده و غیرقابل برگشتی بر روی انسان داشته و تنها راه جهت مقابله با آن شناسایی، ارزشیابی، ارزیابی و کنترل ریسک فاکتورها در محیط کار و نیز در محدوده زندگی بشری و حتی زیستگاه سایر جانوران می باشد.
علوم فنی و مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست پس از بررسی، شناسایی، ارزشیابی و ارزیابی خطرات، عوامل آلاینده و زیان آور با بکارگیری متد مختلف، طراحی، مهندسی، کیفیتی و مدیریتی در جهت کنترل ریسک فاکتورها به یاری انسان شتافته و موجب ارتقاء سطح سلامت محیط کار و جوامع می گردد که نهایتاً از آن بعنوان ضامن پیشرفت جوامع و نیز بعنوان یکی از محورهای دستیابی به توسعه پایدار بعلت حفظ نیروی انسانی (سرمایه جامعه صنعتی و جوامع انسانی) مطرح می باشد.
در این راستا شرکت خدمات مهندسی ایمن سلامت زیست آزما (شیاکو) نیز با شعار "سلامت کارگر؛ رضایت کارفرما؛ توسعه پایدار" با اتکاء به دانش فنی، بکارگیری متخصصان متعهد، بهره گیری از تکنولوژی روز، استفاده از دانش فنی بروز و همکاری با مراکز معتبرآزمایشگاهی؛ می کوشد گامی ارزشمند در جهت حفظ و ارتقاء سطح سلامت محیط کار و جوامع، افزایش بهره وری و حرکت به سمت توسعه پایدار بر داشته همسو با رشد تکنولوژی و تولید صنعتی پابه پای صنایع راهگشای مسائل و محدودیتهای موجود باشد.
مدیرعامل
مهندس یدالهی
جهت دانلود شرح فعالیت و خدمات شرکت شیاکو  به آدرس ذیل مراجعه نمائید.
http://www.yadollahi.blogfa.com/iohas.persiangig.com/document/sheaco activiti.pdf
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید