صنایع مفتولی حفاظتی آرتان

فنس کلاسیک جدیدترین متد فنس کشی در دنیا می باشد که بصورت ست کامل (پایه ، پانل و اتصالات ) عرضه می گردد. آرتان، حفاظ امن زندگی

حفاظ و نرده فلزی مفتول فلزی سیم خاردار و سیم توری
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
امروزه در صنعت، محصولات با سهولت نصب و سادگی اجرا بسیار حایز اهمیت می باشند. نرده پانلی کلاسیک آرتان ساده ترین و در ضمن پرکاربردترین نوع نرده های پیش ساخته آرتان هستند که غالبا برای در ویلاها، باغ ها، فضاهای سبز، حصارکارخانجات، شهرک های صنعتی، اماکن ورزشی، مجتمع های مسکونی و استفاده می شود.

مزایای نرده های حصاری آرتان

مزایای بسیار را برای این محصول چه از لحاظ زیبایی بصری و چه از لحاظ ساختار فنی می توان برای این محصول بیان نمود.مزیت نرده های پانلی کلاسیک نسبت به نرده های قدیمی در نوع طراحی این گونه نرده است که در این نوع طراحی با استفاده از خم هایی که نرده داده می شود ممان اینرسی تا اندازه ای بالا برده می شود که نیاز به کلاف دور نرده نباشد و در نتیجه این نوع از طراحی ضمن حفظ مقاومت نرده هایی زیباتر، ارزان تر، سبک تر و مقاوم تر تولید می گردد.

از دیگر ویژگی های بارز این نوع از نرده ها طراحی ظرافت گونه ی آن به واسطه استفاده از مفتول 4 5 میلیمتری می باشد که با انتخاب چشمه هایی با ابعاد استاندارد ضمن ایجاد حصاری مقاوم و مستحکم می توانید اززیبایی فضای پیرامون و طبیعت لذت ببرید.

از مزایا و ویژگی های بسیار بارز این نوع از نرده ها که آنها را از دیگر محصولات مشابه متمایز می کند نحوه نصب این نرده هاست. در این نوع از سیستم نصب نیاز به هیچ نوع جوشکاری در محل نصب نمی باشد و مشکلات نرده های سنتی یعنی جوشکاری در محل نصب و زمان بر بودن مراحل نصب را حل شده است و به واسطه این نوع از نصب رنگ نرده در هنگام جوشکاری آسیب ندیده و نیاز به رنگکاری در محل نصب وجود ندارد.

در نرده های پانلی آرتان که بصورت پیش ساخته می باشد کلیه مراحل ساخت و رنگ کاری در کارخانه و با استفاده از دستگاه های اتوماتیک صورت گرفته و پانل های آماده جهت نصب به محل نصب ارسال می شود و به واسطه این ویژگی نصب آنها بسیار آسان و سریع بوده و نیاز به نصاب و افراد حرفه جهت نصب نمی باشد و می توان با حداقل امکانات این نرده ها را بصورت کاملا استاندارد و مقاوم نصب نمود.

از مزیت های شایان ذکر نرده حصاری آرتان رنگ این محصول است، بصورتی که با تنوع رنگی بسیار بالا و بصورت رنگ کوره ای پلی استر می باشند و در مقابل نور خورشید از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند و در طول زمان نیاز به رنگکاری های مجدد نمی باشد و فقط با شستشوی نرده ها می توان همان رنگ تولیدی محصول را مشاهده نمود، هر چند که این نوع محصول با کیفیت را نیز می توان به وسیله گالوانیزه کردن مفتول بهینه کرد و به بهترین نوع از حصار تبدیل کرد به این صورت که ابتدا مفتول سیاه گالوانیزه شده و سپس از روی آن رنگ پلی استر کوره ای زده می شود که در اینصورت می توان رنگ مادام العمر برای این محصول متصور شد بصورتی که این محصول در هیچ عنوان زنگ نمی زند.WWW.ARTANHESAR.COM

09143003423

E.ejtehadi gmail.com
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید