شرکت خلا گستران آرمان خواه

تأمین و تعمیر و نگهداری پمپها و سیستمهای وکیوم و بلوئر - روتاری تیغه ای، رینگ آبی، پیستونی، کمپرسور، روتس، و... - طراحی و نصب سیستمهای سفارشی وکیوم

وکیوم پلاستیکی پمپ سانتریفیوژ طبقاتی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن همراه :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
با سلام
اجازه می خواهم به اطلاع برسانم شرکت ما با چندین سال تجربه در تولید پمپ وکیوم روتاری پره ای روغنی و پمپ وکیوم پیستونی، و پشتوانه فراوان تجربه و مهارت در تعمیر و بازسازی انواع پمپ وکیوم و بلوئر و طراحی و نصب سیستم های مختلف سفارشی خلأ (از جمله ساکشن های مرکزی)، آماده ارائه خدمات تعمیر و نگهداری پمپ های وکیوم و ساکشن های مرکزی شما و متعلقات مربوط به آنها توسط تکنسین های ورزیده شرکت است.
در حال حاضر شرکت ما علاوه بر فعالیت مستقل در کلیه زمینه های وکیوم و هوادهی، نمایندگی شرکت پمپ وکیوم پوش (تولید کننده پمپ وکیوم روتاری پره ای) و شرکت اباذر (تولید کننده پمپ وکیوم رینگ آبی) و یک شرکت تولید کننده پمپ وکیوم و بلوئر روتس را در منطقه اصفهان بر عهده دارد.
از هرگونه همکاری با شما در این زمینه ها استقبال می نماییم از جمله عقد قرارداد پیمانکاری در جهت نظارت و بازرسی و تعمیر و نگهداری سیستم های وکیوم شما در محل. همچنین آماده ارائه هرگونه مشاوره و همکاری در جهت توسعه و بهبود سیستم های وکیوم (یا بلوئر) مورد نیاز شما هستیم.
با عرض احترام
شرکت خلأگستران آرمانخواه
حمید وثیق زاده انصاری
تلفن: 09131013484 (حمید انصاری به ویژه در زمینه طراحی و تهیه پمپ) و 09132833617 (محمد عبدلی به ویژه در زمینه تعمیرات)
واتساپ: 09131013484 (وصل به تلگرام)، و 09222686920 ایمیل: hvansari gmail.com
سایت: https: sites.google.com site barometricvacuumpump farsi
کانال تلگرام: https: t.me barometricvacuumpump
اینستاگرام: https: www.instagram.com barometricvacuumpump1
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید