فروشگاه پوشاک هنیل

سایت اینترنتی هنیل فروشنده انواع پوشاک استوک زنانه و مردانه

فروش لباس زنانه لباس عروس فروش لباس مردانه
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
خرید لباس و اکسسوری دست دوم، تعریف های مختلفی را در ذهن شما تداعی می کند و شاید خیلی از شما این کار را هرگز تجربه نکرده باشید. معمولا افراد دوست ندارند که لباس های خودشان را از مغازه های دست دوم فروشی تهیه کنند، اما جالبه بدانید که این کار در همه جای دنیا انجام می شود و حتی مورد تشویق و تایید همگان هم قرار گرفته است. در ادامه بررسی میکنیم که چرا خرید و فروش لباسهای دست دوم روز به روز به صنعت و تجارت بزرگتری تبدیل می شود.

خرید لباس جدید با قیمت مناسب
وقتی به سایت یا فروشگاه دست دوم فروشی می روید، وارد دنیایی از لباس ها و اکسسوری های جدید می شوید که با قیمت خیلی مناسب به شما عرضه می شوند و این امکان را برای شما به وجود می آورندکه آیتم های مختلفی را خریداری کنید. این موقعیت، موقعیتی جذاب و دوست داشتنی است و می تواند تجربه فوق العاده ای را برای شما به همراه داشته باشد. فقط کافی است کمی حوصله به خرج داده وآیتم ها را با دقت بررسی کنید تا از لا به لای لباس های ارائه شده، جنس مورد نظرخود را پیدا کنید و یا حتی به آیتمی متفاوت از تصوراتتان دست پیدا کنید.

پس انداز پول
وقتی شما لباس های مورد نیازتان را از دست دوم فروشی ها خریداری می کنید یعنی پول کمتری خرج می کنید، در واقع در حال پس انداز پول هستید. پس اندازی که میتواند صرف بخشهای دیگری در زندگی شما بشود

کمک به محیط زیست
هیچ می دانستید برای تولید یک شلوار جین به تنهایی، 7 هزار لیتر آب مصرف می شود و این رقم در دنیای امروز که با بحران بی آبی مواجه هستیم، مسئله بزرگی است این مسئله فقط محدود به مصرف آب نیست و تولید لباس خطرات دیگری هم برای محیط زیست دارد و کلی مواد شیمیایی مضر در این پروسه تولید می شود. در کنار این ها دور انداختن لباس باعث تولید مقدار زیادی زباله شده که هم زیستگاه خیلی از حیوانات رو نابود می کنند و هم به محیط زیست آدم ها آسیب می زنند و خسارت های جبران ناپذیری را به بار می آورند.

حالا تصور کنید که ما هر لباس را چند بار بپوشیم و بعدش آنها را دور بریزیم ،این کار باعث می شود که تولید لباس در صنعت مد و فشن بالاتر برود و نیاز افراد روز به روز بیشتر و گسترده تر بشود. بنابراین با تهیه لباس های دست دوم این پروسه را کندتر می کنیم و جلوی آسیب ها را حد امکان می گیریم.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید