سایبرنتیک

ما اینجاییم تا مسیر توانبخشی را تا حد امکان هموارتر نمائیم اجازه دهید آنچه در توان داریم به شما نشان دهیم

تولید تجهیزات ارتوپدی کفش طبی اندام مصنوعی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • تلفکس :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
مرکز ارتوپدی فنی سایبرنتیک از سال 1382 با مدیریت دکتر سیامک آقاجانی فشارکی مشتمل بر دو بخش ارتز و پروتز، طراحی و ساخت سیستم های ارتزی و پروتزی را با استفاده از جدیدترین علوم دنیا انجام می دهد. این مرکز با به روز نگهداشتن اطلاعات و در عین حال استفاده از تخصص و تجربیات پرسنل خود سعی در تکمیل درمان طبی و توانبخشی بیماران داشته و از این طریق بیشترین بهره مندی را برای بیمار و بیشترین رضایت را برای پزشک و درمانگر به ارمغان می آورد.

این مرکز افتخار دارد با مجرب ترین پزشکان، متخصصان و اعضای تیم توانبخشی در شهر تهران همکاری نزدیکی داشته و با استفاده از نظرات و تجربیات آنها بهترین خدمات را به بیماران تحت درمان آنها ارائه دهد.

خدمات ارتوپدی فنی سایبرنتیک:
خدمات ارتزی و پروتزی در مرکز ارتوپدی فنی سایبرنتیک بر مبنای دو معیار اصلی ارائه می گردد:کیفیت بالا.تحویل وسایل در اسرع وقت.
این مرکز با دارا بودن کلیه تجهیزات و امکانات طراحی و ساخت انواع ارتز و پروتز، همواره سعی در اعمال دقت کافی با کمترین زمان و هزینه در ساخت انواع وسایل دارد.
ما دقت زیادی صرف می کنیم تا بتوانیم در عین بالا بردن کیفیت و راحتی وسیله برای بیمار، زیبایی ظاهر وسیله را نیز مد نظر قرار دهیم.
با استفاده از فناوری روز، ما می توانیم وسایل را تا حد امکان قوی و در عین حال سبک وزن تولید نماییم. پرسنل این مرکز با دانش، تخصص و تجربه خود، آماده سرویس دهی کلیه ارتز و پروتزهای جدید روز می باشند.
پیگیری دقیق وضعیت بیماران پس از ارائه خدمات، بخشی از فعالیت حرفه ای این مرکز بوده و هدف از آن جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی مربوط به استفاده از وسایل کمکی می باشد. در صورت لزوم، ملاقات بیماران در منزل و بیمارستان نیز بخشی از خدمات این مرکز محسوب می گردد.
در ارتباط با پروتزهای مایوالکتریک، این مرکز آماده سرویس دهی به کلیه افراد آمپوته اندام فوقانی در کلیه سطوح قطع عضو و نیز افراد آمپوته دو طرفه می باشد. انواع الکترونیکی قطعات آرنج و مچ، پذیرش پروتز را از سوی افراد نیازمند بسیار بالا برده است.

در ارتباط با افراد آمپوته اندام تحتانی نیز، پروتزهایی ارائه می گردد که کنترل مفاصل زانوی آنها از طریق میکروپروسسورهای الکترونیکی صورت می گیرد. فناوری مفاصل زانوی هوشمند با برخورداری از سیستم تحمل وزن الکترونیکی، اطمینان و امنیت افراد آمپوته را بالا برده است.
در مرکز ارتوپدی فنی سایبرنتیک، طیف وسیعی از پروتزهای سینه نیز ارائه می گردد. همچنین ساخت کلیه پروتزهای سیلیکونی با عنوان کاسمتیک، از دیگر خدمات این مرکز به حساب می آید.
کفش های طبی مخصوص افراد دیابتی و افراد مبتلا به آرتروز و قطع عضوهای ناحیه foot، بخش دیگری از خدمات این مرکز می باشد.
در مرکز ارتوپدی فنی سایبرنتیک، ارتزهای مربوط به انواع بیماری های ستون فقرات، شکستگی های اندام ، ترمیم مفصل شانه و نیز انواع مشکلات زانو تهیه می گردد.
ارتزهای پیش ساخته (pre-fabricated) در اندازه های متعدد و قابل انطباق با کلیه سایزهای افراد در این مرکز موجود می باشد.این ارتزها بر اساس ارزیابی و اندازه گیری بدن بیمار به وی تحویل داده می شود.
تیم حرفه ای مرکز ارتوپدی فنی سایبرنتیک از تجربه بسیار ارزنده ای در ارتباط با انواع پروتزها و ارتزهای کودکان برخوردار می باشد. از کودک یک ساله گرفته تا نوجوان فعال و ورزشکار، همگی می توانند از مهارت ساخت پروتزدر این مرکز بهره مند گردند.
صرف دقت بیشتر در ساخت ارتز و پروتز مخصوص سالمندان به جهت اهمیت برخورداری از وزن سبک، از خدمات این مرکز محسوب می گردد.

خدمات ارتوپدی فنی سایبرنتیک در یک نگاه:

مشاوره، طراحی و ساخت انواع ارتز و پروتز

طراحی و ساخت انواع ارتزهای ساده و پیشرفته شامل انواع کمربند، زانوبند، مچ بند و ....

طراحی و ساخت انواع پروتزهای ساده و پیشرفته شامل انواع پروتز دست، پا، انگشت، گوش، بینی و ....

طراحی و ساخت انواع کفش، صندل و کفی طبی شامل انواع کفی برای کوتاهی اندام، صافی کف پا، خار پاشنه و ....

دارای PhD تخصصی ارتز و پروتز
بیش از 20 سال سابقه تخصصی
17 سال سابقه مدیریت مرکز ارتوپدی فنی سایبرنتیک
دارای گواهینامه های متعدد علمی تخصصی بین المللی ارتز و پروتز
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید