شرکت تن آسا فارس کیا

شرکت بازرگانی تولیدی ورزشی تن آسا فارس کیا به شماره ثبت 515334 در راستای تولید تجهیزات بدنسازی باشگاهی و خانگی فعالیت خود را در این عرصه از سال 1389آغاز نموده است. محور اصلی فعالیت شرکت در زمینه تولید انواع تجهیزات بدنسازی و سازه های کراس فیت با هدف قطع وابستگی به واردات و بالا بردن سطح کیفی در ساخت تجهیزات ورزشی بوده است. این شرکت در جهت ساخت، از تکنولوژی و ماشین آلات بروز و پیشرفته و بهترین مواد اولیه و برای کارایی بالاتر از مهندسین سازنده بیومانیک و قهرمانان بنام بهره گرفته است. لازم به توضیح است این شرکت طی آزمایشات انجام شده توسط مهندسین متخصص این رشته و پس از بررسی های مختلف اعم از فشارهای وارده برروی عضلات و دامنه حرکتی ، استانداردها لازم را در خصوص نوع تشک ، آهن مصرفی و دامنه حرکتی دستگاهها را اخذ نموده است . با بازدید از شرکت و مرکز تولید این شرکت در استان البرز به راحتی می توانید بهترین دستگاههای به روز در ایران را از این شرکت خریداری نمایید.

فروش لوازم و پوشاک ورزشی تجهیزات سالن ورزشی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
شرکت بازرگانی تولیدی ورزشی تن آسا فارس کیا به شماره ثبت 515334 در راستای تولید تجهیزات بدنسازی باشگاهی و خانگی فعالیت خود را در این عرصه از سال 1389آغاز نموده است.
محور اصلی فعالیت شرکت در زمینه تولید انواع تجهیزات بدنسازی و سازه های کراس فیت با هدف قطع وابستگی به واردات و بالا بردن سطح کیفی در ساخت تجهیزات ورزشی بوده است.
این شرکت در جهت ساخت، از تکنولوژی و ماشین آلات بروز و پیشرفته و بهترین مواد اولیه و برای کارایی بالاتر از مهندسین سازنده بیومانیک و قهرمانان بنام بهره گرفته است.
لازم به توضیح است این شرکت طی آزمایشات انجام شده توسط مهندسین متخصص این رشته و پس از بررسی های مختلف اعم از فشارهای وارده برروی عضلات و دامنه حرکتی ، استانداردها لازم را در خصوص نوع تشک ، آهن مصرفی و دامنه حرکتی دستگاهها را اخذ نموده است .
با بازدید از شرکت و مرکز تولید این شرکت در استان البرز به راحتی می توانید بهترین دستگاههای به روز در ایران را از این شرکت خریداری نمایید.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید