رهاد رصد پارس

نمایندگی گلدن فروش و توزیع محصولات ایرانی نت لن (NETLAN)، نمایندگی پروژه محور برند مایل سایت (MILESIGHT) و نمایندگی انحصاری دزدگیر پراوین (PROWIN)

فروش دزدگیر و ضد سرقت خدمات و تجهیزات شبکه سیستم امنیتی و حفاظتی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
با سلام و احترام،
رهاد رصد پارس به منظور ارائه مشاوره، امکان سنجی، راهکار و پیاده سازی سیستم های نظارت تصویری، حفاظتی، امنیتی، شبکه و انفورماتیک ایجاد گردیده است.

در همین راستا، با لطف و مدد الهی و با تکیه بر سابقه، تجربه، امکانات و نیروهای متخصص و متعهد، شرکت رهاد رصد پارس در زمینه سامانه های نظارت و پایش تصویری، حفاظتی، امنیتی، شبکه و انفورماتیک با سرمایه گذاری جدید تأسییس گردید.

در حال حاضر با دارا بودن چندین نمایندگی رسمی از جمله Milesight ، Netlan و Prowin با هدف پاسخگویی به نیاز بازار و ایفای نقش موثر در گسترش استفاده از فناوری، امنیت اطلاعات و اینترنت اشیا فعالیت می نماید .
هدف اصلی این شرکت، گرد آوری و فراهم ساختن محیطی کاملا علمی و تخصصی به منظور ارائه راهکارها، تربیت متخصصین، معرفی فن آوری های جدید و برتر در زمینه سامانه های نظارت و پایش تصویری و ارتباطی می باشد.

نمایندگی گلدن فروش و توزیع محصولات ایرانی نت لن (NETLAN)، نمایندگی پروژه محور برند مایل سایت (MILESIGHT) و نمایندگی انحصاری دزدگیر پراوین (PROWIN) در استان فارس می باشد و بر همین اساس آمادگی خود را جهت ارائه پروژه های نظارت تصویری، حفاظتی، امنیتی، شبکه و انفورماتیک اعلام می دارد.

از جمله فعالیت های شرکت می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

1_ تامین ،طراحی و اجرای سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه
2_ طراحی و اجرای شبکه های بیسیم WLAN
3_ تامین و اجرای سیستم های ارتباط تلفن های تحت شبکه(VOIP,IPPBX)
4_ تامین و اجرای بستر و تجهیزات فیبر نوری
5-طراحی ، تامین و اجرای سامانه های حفاظتی و امنیتی
6_ طراحی و اجرای تاسیسات الکترونیکی صنعتی
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید