مجموعه خدمات چاپ سانی گرافیک

ارائه بهترین خدمات طراحی و چاپ با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه- ارتباط با تلگرام :09054418177

چاپ کاتالوگ و بروشور چاپخانه چاپ تقویم چاپ دیجیتال چاپ و جعبه سازی صحافی چاپ طلاکوب آژانس و شرکت تبلیغاتی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
سانی گرافیک ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و چاپ  خدمات انواع  1. انواع کارت ویزیت 2. کاتالوگ 3.پاکت 4.ساک دستی 5. فولدر 6. جعبه 7. بنر8 . تقویم 9.سررسید 10.هدایای تبلیغاتی 11. سربرگ12 . ست اداری  13. صحافی 14.  طراحی سایت 15. تابلو 16. کلیشه 17. طلاکوب 18. بروشور 19. طراحی.
در سال 1385 با هدف تجمیع کلیه خدمات پیش ار چاپ ، چاپ و پس از چاپ در مجموعه تبلیغاتی سانی گرافیک در تهران ( میدان بهارستان)پایه گذاری گردید.
این مجموعه توانست با ایجاد ظرفیت های بالا و تنوع خدمات و با ارتقاء سطح کیفی با استفاده از تجربه خود در این صنعت راه را برای گسترش و انتقال به محیطی بزرگتر و مجهزتر باز نماید و اکنون پس از 13 سال توسعه همه جانبه ای که از نظر امکانات سخت افزاری و دانش روز داشته آمادگی آن را دارد تا کلیه خدمات خود را از طراحی تا تحویل پروژه چاپی با کیفیت و سرعت بالا ارایه نماید.
سال ها بود که در دنیای وب فارسی تیمی حرفه اسی در زمینه ارائه خدمات چاپ و گرافیک به صورت حرفه ای فعالیت نمیکرد از این رو تصمیم گرفتیم تا با گرد هم آورن تعدادی از گرافیست های حرفه ای و با سابقه در مجموعه سانی گرافیک به این گرد هم آوردن تعدادی از گرافیست های حرفه ای و با سابقه در مجموعه سانی گرافیک به این مهم دست یابیم و با ارائه طرح های گرافیکی با کیفیت و متنوع رضایت حداکثری مشتریانمان را به دست آوریم.
از این رو در صورتیکه قصد دارید تا با کیفیت امور طراحی و چاپی ما بیش از پیش آشنا شوید ، میتوانید به بخش خدمان و نمونه کارهای انجام شده ما مراجعه نموده و پس از بررسی نسبت به ثبت سفارش گرافیک خود اقدام نمایید.
خدمات و محصولات
چاپ کاتالوگ و بروشور چاپخانه چاپ تقویم چاپ دیجیتال چاپ و جعبه سازی صحافی چاپ طلاکوب آژانس و شرکت تبلیغاتی چاپ لیوان حرارتی جعبه و کارتن ست اداری پاکت نامه بگ دستی کارت ویزیت کارت ویزیت فوری چاپ دیجیتال گلاسه کارت ویزیت شیک چاپ دیجیتال فوری چاپ دیجیتال مدرن هدیه تبلیغاتی تراکت فولدر جعبه پیتزا چاپ سررسید چاپ سررسید اختصاصی سررسید سررسید 98 چاپ افست چاپ جعبه مقوایی طراحی کارتن افست طراحی و چاپ افست چاپ سررسید در تهران ظهیرالاسلام چاپ کارت ویزیت در میدان بهارستان چاپ دیجیتال در خیابان بهارستان چاپ کاتالوگ و بروشور در خیابان ظهیرالاسلام چاپ کارت ویزیت در تهران میدان بهارستان خدمات چاپ در خیابان ظهیرالاسلام چاپ کارت ویزیت در خیابان بهارستان جعبه سازی کارتن خیابان ظهیرالاسلام در استان تهران پلات رنگی در میدان بهارستان چاپ لیبل در میدان بهارستان تهران منطقه 12 چاپ تقویم در میدان بهارستان تهران منطقه 12 چاپخانه در میدان بهارستان تهران منطقه 12 طراحی و چاپ در میدان بهارستان تهران منطقه 12 چاپ سررسید در میدان بهارستان چاپ و جعبه سازی در میدان بهارستان تهران منطقه 12 چاپ و جعبه سازی در جمهوری جعبه تبلیغاتی چاپ کاتالوگ در ظهیرالاسلام چاپ تقویم در جمهوری چاپ کاتالوگ و بروشور در خیابان جمهوری اسلامی چاپ تقویم در ظهیرالاسلام چاپ و طراحی چاپ بنر
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید