شرکت بسا نوین کاسپین (بسا مارکت)

جسورانه حرکت کن

تولید و پخش لوازم و پوشاک ورزشی واردات و صادرات پوشاک
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
شرکت بسا نوین کاسپین با نام تجاری BESSA و BS (مخفف برادران صمدی) در سال 1397 به صورت سهامی خاص تاسیس گردیده است. این شرکتبا بیش از سه دهه فعالیت پویا و مستمر، در عصر حاضر در زمره شرکت های برتر صنعت پوشاک کشور قرار دارد. ساختار مدیریتی این مجموعه بزرگ همیشه در تلاش بوده است که به صورت نظامند و سیستمی، در تعالی و توسعه صنعت پوشاک کشور ایفای نقش کند و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه و رونق تولید ملی با الگوهای سبک ایرانی گام بردارد.

تولیدی پوشاک بسا نوین کاسپین برای اینکه بتواند محصولی با کیفیت و مرغوب را روانه بازار کند، عناصر زیادی را در گارکاه تولیدی خود کنترل می کند، عواملی همچون انتخاب مواد اولیه، الگوی دوخت و برش و دوخت لباس با دقت بررسی و انجام داده می شوند.

تنوع بالای محصولات بسا نوین کاسپین باعث شده است که در بین مردم روز به روز بیشتر شناخته شود.

شرکت بسا نوین کاسپین در حال حاضر با اشتغال بیش از 110 نفر به صورت مستقیم بعنوان یک شرکت کاملا خصوصی در زمینه تولید کالا مشغول به فعالیت می باشد. روند حرکتی این مجموعه بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند.

عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد مجموعه نیز در طی سالیان متمادی، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان این مرز و بوم را مرتفع نماید. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است، اما هدف کارآ،رینی به طو مستقیم و غیر مستقیم مهمترین عاملی بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است.

شرکت بسا نوین کاسپین نماینده رسمی پوشاک بسا اسپرت BESSA SPORT ترکیه در ایران می باشد.

فروشگاه اینترنتی این شرکت به نشانی www.Bessa.Market فعال است.