شرکت آرون سازه وندا

سازه های مخابراتی برجهای مرتفع دکل مهاری دکل خودایستا دکل روشنایی پایه دوربین پایه روشنایی پایه چراغ نصب دکل نصب ارت کار در ارتفاع ایرتا دکلکار طناب

تولید پایه فلزی چراغ روشنایی فروش و نصب آنتن
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن همراه :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
توضیحات
شرکت آرون سازه وندا در سال 1393 تاسیس گردیده و عمده فعالیت این شرکت طراحی و اجرای سازه های مخابراتی و برجهای مرتفع میباشد.
طراحی و اجرای فنداسیون بتنی برای کلیه سازه های مرتفع و مخابراتی از دیگر خدمات این محموعه میباشد
طراحی و ساخت و اجرای دکلهای دوربین ، پایه دوربین ، پایه پرچم و نیز طراحی و ساخت پایه چراغ روشنایی و پایه پرژکتور نیز از خدماتی هستند که در این مجموعه ارائه میگردد.
از دیگر فعالیتهایی که در این شرکت به صورت تخصصی ارائه میگردد ایجاد بستر شبکه اینترنت و ایجاد سیستم های اتفاء حریق و همچنین ایجاد بستر ارت مناسب میباشد.
طراحی و ساخت و نصب دکلهای مهاری و خودایستا با استفاده از نیروهای متخصص و با بهره گیری از بروزترین نرم افزارهای محاسباتی انجام و توسط بهترین نیروهای متخصص و آموزش دیده نصب و راه اندازی میگردد
در تمام مراحل طراحی و ساخت و اجرا ، نظارت تیم فنی و گروه HSE بر روند صحیح پروسه نظارت داشته و ریزبینانه مراحل را رصد میکنند.
کلیه پرسنل دکل کار دارای گواهینامه ایمنی ، بهداشت و کار در ارتفاع هستند و علاوه بر آن تحت پوشش بیمه مسئولیت بیمه ایران قرار دارند.
این مجموعه در سالهای فعالیت خود اکثر شرکتهای اینترنتی و مخابراتی همکاری نزدیک داشته و همواره در کنار برترینهای کشور فعالیت نموده است.
از جمله شرکتها و مجموعه هایی که افتخار همکاریشان را داشته ایم :
شرکت شاتل ، شرکت صبانت ، شرکت رسپینا ، شرکت سپنتا ، شرکت افرانت ، شرکت فن آوا ، شرکت گروه صنعتی شهید عارفی ، شرکت زمزم ، شرکت کارگذاری مفید ، شرکت کیاسازه اهواز ، شرکت داسا ، شرکت ارتباط رسا ، شرکت لطیف ، شرکت قالی سلیمان ، شرکت سیوان و...
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید