دیجی آلفا

ما یک تیم برنامه نویسی حرفه ای و مجموعه توسعه نرم افزاری استارت آپی هستیم که 8 سال سابقه فعالیت در حوزه IT و برنامه نویسی داریم.

طراحی وب سایت طراحی و اجرای سیستم مدیریت و مالی سیستم اطلاعات مدیریت
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
طراحی انواع سیستم ها(مثل: سامانه های آموزشی،بازاریابی چند سطحی و شبکه ای، اتوماسیون، رزرواسیون، ارزیابی، بلاکچین،پروژه های DeFi و...)، اپلیکیشن موبایل، سایتهای شرکتی و سایت های فروشگاهی موفق و حرفه ای

سرویس های ما تمامی ابعاد کسب و کار دیجیتال رو پوشش میدهند (0-100) و هیچ محدودیتی تو طراحی و پیاده سازی ایده و استراتژی نداریم. ما در زمینه گرافیک، برندینگ،مشاوره فنی و حقوقی، توسعه و تبلیغات هم میتونیم کمکتون کنیم.

اگر تمایل داشتید به صورت حضوری میتوانید سورس کد ها را مشاهده کنید و مهارت تیم را بسنجید.
(Node. Js, React. Js, Vue. Js, PHP Laravel, Ruby, Go, Solidity and )
SQL or No SQL Secured Multi-Layer Database with hash encryption and more
همه کدها API base هست تا بتونید در آینده به راحتی توسعه بدین.(می تونم تصویری از کدها براتون ارسال کنم که ببینید)

می تونیم به شما اطمینان بدیم که پروژه شما با بهترین عملکرد و سرعت انجام میشه. ما سابقه کار با برندهای بزرگی مثل IBBI، علی بابا، بانک شهر، ایرانسل، ماهان، رایتل و... رو داشتیم و مشاور Development مجموعه های بین المللی هستیم.

همکاری و عضویت در وندورلیست ایرانسل، رایتل ، نت برگ ، تخفیفان و ده ها مرکز دیگر.

تیم ما دانش و مهارت کافی در زمینه فین تک هست. چرا که دو ساله که به صورت حرفه ای وارد موضوعات مرتبط با بورس، بلاکچین، ارز دیجیتال، رمز ارز و فارکس شدیم و تونستیم لایسنس MIT و IBM رو در زمینه امنیت کسب کنیم.
تیم ما آمادگی خود را جهت برگزاری جلسه آنلاین از راه دور و یا به صورت حضوری اعلام میکند تا بتوانیم ایده ها، اهداف و نیازهای مرکز محترم را بهتر و دقیق تر تحلیل، بررسی و آنالیز کنیم و راهکارهای مورد نیاز و موفق بیشتری را نسبت به اهداف شما لحاظ نموده و همچنین افتخار دیدار و میزبانی شما را نیز داشته باشیم.

با تشکر