دکتر عبدالرضا روئین تن

فوق تخصص جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی

فوق تخصص جراحی پلاستیک فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
دکتر عبدالرضا روئین تن ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، با انجام کلیه خدمات انواع جراحی بینی ،انواع جراحی سینه همچون پروتز سینه ، لیفت سینه و... انجام کلیه جراحی های بدن و پیکرتراشی همچون ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک و ... ترنسفر به باسن و...

امروزه جراحی بینی یکی از پرطرفدارترین اعمال جراحی زیبایی می باشد که آمار آن روزانه در حال افزایش است. به طور کلی عمل جراحی بینی با هدف بهبود عملکرد تنفسی و اصلاح شکل ظاهری بینی انجام می گیرد. بینی از استخوان ، غضروف و پوست تشکیل یافته است. بر این اساس بینی ها را به دو دوسته بینی استخوانی و بینی گوشتی تقسیم می کنیم.چنانچه بینی از اسکلت و ساختاری استخوانی برخوردار بوده ، غضروف های محکمی داشته باشد و همچنین علاوه بر این دارای پوست ظریفی باشد به آن بینی استخوانی همچنین در صورتی که دارای غضروف های ضعیفی باشد و دارای پوست ضخیم باشد به آن بینی گوشتی گفته می شود.

جراحی بینی با اهداف متفاوتی انجام می شود اما به طور کلی می توان گفت که این جراحی جهت حصول نتایج ذیل انجام می گیرد: تغییر سایز بینی ، تغییر در زوایای بینی ، رفع قوز بینی ، کوچک کردن پره های بینی و…جراح از طریق بررسی سوابق پزشکی و معاینه فیزیکی شما تعیین می کند که آیا شما کاندید مناسبی برای جراحی بینی هستید یا خیر ؟در صورتی که به بیماری خاصی مبتلا هستید یا داروهای مخصوصی مصرف می نمایید حتما جراح بینی را از این مسئله آگاه سازید.از آنجا که بخشی از غضروف های داخلی بینی روند رشد صورت را کنترل و هدایت می کنند ، جراحی زیبایی بینی نباید قبل از پایان سن رشد انجام گیرد.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید