خدمات تبدیل

ارائه خدمات فوری تبدیل فیلم ویدئو (VHS) به سی دی، تبدیل فیلم دوربین هندیکم به سی دی، تبدیل نوار کاست به سی دی و همچنین تبدیل آپارات به سی دی.

خدمات سی دی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
توضیحات
تقریبا همه ما در منزل خود یک فیلم قدیمی ویدئوی یا یک نوار کاست قدیمی داریم که خاطرات جوانی یا کودکی ما در آن ها انباشته شده است. فیلم هایی از زمان های دور که از جشن های عروسی و تولد دهه شصت و هفتاد روایت میکنند. حلقه های آپارات که از عروسی های دهه چهل و پنجاه به جا مانده اند و یا نوار کاست های قدیمی که شنیدن ترانه های آنان لحظه لحظه خاطرات قدیم را برایمان تداعی میکنند.
این خاطرات قدیمی اما هر روز که می گذرد بیشتر در شرف نابودی قرار می گیرند. چرا که نوارهای قدیمی از آرایش های مغناطیسی تشکیل شده اند که به مرور زمان در مجاورت با میدان های مغناطیسی محیطی مضمحل می شوند و نوار حامل این آرایش نیس به مرور زمان پوسیده می شود. در مورد نوارهای کاست و نوارهای ویدئویی، پوسیدیگی رایج ترین آسیب است. حلقه های آپارات 8 میلیمتری قدیمی نیز از این آسیب ها مصون نیستند. این حلقه ها با گذشته زمان رنگ واقعی خود را از دست داده و تصاویر رفته رفته به رنگ سبز تبدیل می شوند. از سویی دیگر با گذشت زمان در معرض پوسیدگی قرار می گیرند که همین امر تبدیل آن ها به فیلم دیجیتال را نیز مشکل میکند چرا که بافت تشکیل دهنده روبان آن طاقت چرخش های دستگاه آپارات را نخواهد داشت و با اندک فشاری پاره خواهد شد.
از همه آنچه در بالا گفته شد ضرورت تبدیل هرچه سریعتر این نوارهای ویدئوی، نوارهای کاست و حلقه های آپارات روشن می شود. مزیت دنیای دیجیتال و صفر و یک این است که زمان کوچکترین خللی در کیفیت آن وارد نمیکند. دیتای شما روی یک سی دی برای سالیان سال باقی می ماند و یا روی یک هارد دیسک ابدی می شود.
مرکز ما با پیشرفته ترین دستگاه های تبدیل محتوای آنالوگ به دیجیتال این افتخار را دارد که خاطرات قدیمی شما را از دستبرد غبار و پوسیدگی مصون نگاه دارد و با دیجیتال کردن این خاطرات آن ها را برای شما ابدی کند. اگر شما هم در منزل خود نوارهای کاست قدیمی، فیلم های ویدئوی VHS و یا فیلم های دوربین هندیکم قدیمی دارید می توانید با خیالی آسوده تبدیل آن را به ما بسپارید. مرکز تبدیل فوری این اطمینان را به شما می دهد که فیلم های قدیمی شما را با مطلوب ترین کیفیت ممکن به محتوای دیجیتال تبدیل نماید.
فیلم های هندیکم قدیمی از جمله دیگر حافظه های آنالوگ قدیمی هستند که امروز تقریبا ابزاری برای پخش آن ها تولید نمی شود. یعنی برای مرور خاطرات قدیمی ثبا شده خود بر روی فیلم هندیکم باید دستگاه دوربین را نیز در اختیار داشته باشید. که البته با هربار پخش آن بر روی دوربین و هر سیکل چرخیدن روبان فیلم تا انتهای فیلم، این نوار مستهلک شده و از عمر آن کاسته می شود. برای جلوگیری از این روند و پیشگیری از استهلاک و نابود شدن فیلم های هندیکم قدیمی بهترین راه دیجیتال کردن هرچه سریعتر آن هاست. شما می توانید یک سی دی را هزاران بار تماشا کنید بدون اینکه ذره ای از کیفیت آن کاسته شود. اما این مزیت در مورد فیلم های هندیکم و حتی VHS قدیمی صدق نمیکند.
فیلم های هندیکم در واقع نمونه کوچک شده فیلم های VHS هستند که به آن ها دی وی سی(DVC) نیز می گویند. که فیلم ها به روش LP و SP بر روی آن ها قابل ثبت هستند. فیلم های DVC و VHS هر دو از آرایش های مغناطیسی تشکیل شده اند و هر دو در جوار میدان های مغناطیسی آسیب پذیرند.
نوارهای کاست نیست از خانواده فیلم های VHS و DVC هستند. آنان نیز همانند دیگر اعضای خانواده خود از آرایش های معناطیسی بر روی روبان پلاستیکی تشکیل شده اند که هم روبان و هم آرایش مغناطیسی هر دو در معرض تخریب هستنند.
حلقه های آپارات اما بسیار شگفت انگیز هستند. آن ها در واقع بسیار شبیه به نگاتیو های قدیمی عکاسی هستند. تلق ها نازکی که بر روی آن ها تصویر های پی در پی نقش بسته است با این تفاوت که رنگ تصاویر نقش بسته بر روی حلقه های آپارت بر خلاف نگاتیو دوربین منفی عکاسی یا باصطلاح نگاتیو نیست. رنگ عناصر حک شده بر روی آن ها همان رنگی هست که در عالم واقع بوده و از این حیث تقریبا همان فیلم های اسلاید قدیمی بوده اند که نیاکان ما به جای پاورپوینت از آن استفاده می کرده اند. حلقه های آپارات اسلاید های متصل شده به هم هستند که دستگاه آپارات وظیفه پخش این اسلاید ها به صورت متوالی و پی در پی را بر عهده دارد. به هر اسلاید، اصطلاحا یک فریم گفته می شود و آنچه شما در خروجی دستگاه آپارات(نور تابیده شده بر پرده) می بینید چیزی نیست جز عکس های متوالی.
مرکز ما این افتخار را دارد تا با پیشرفته ترین دستگاه های تبدیل حلقه های آپارات دیجیتالایز کردن فیلم های آپارات قدیمی شما را انجام دهد و آن ها را تبدیل به سی دی، دی وی دی و یا فرمت های قابل ذخیره در دیگر حافظه های دیجیتال کند.
اگر شما هم یکی از اقلام ذکر شده در بالا(نوارکاست، نوار ویدئوی(VHS)، فیلم دوربین هندیکم، و یا حلقه های قدیمی آپارات را در اختیار دارید. جهت تبدیل آن به سی دی با مشاوره رایگان ما تماس حاصل نمایید.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید