انستیتو گیتا صنعت کویر

بزرگترین مشاور و مجری سیستم های ایزو در کشور

خدمات فنی مهندسی شرکت خدماتی مهندسین مشاور طراحی و مدیریت پروژه نفت و گاز و پتروشیمی مشاوره مدیریت
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • فکس :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
توضیحات
انستیتو گیتا صنعت کویر یکی از مجموعه های مهم وابسته به کلینیک صنعتی GSK  می باشد.این مجموعه در سال 1388 با ثبت رسمی در اداره ثبت شرکتها با شماره 8727 فعالیت خود را آغاز نمود.
انستیتو گیتا صنعت کویر به عنوان بزرگترین مرکز مشاوره و اجرای سیستم های ایزو در کشور شناخته می شود.بهره گیری از اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه و هم چنین استفاده از مجرب ترین سرممیزین شرکتهای گواهی دهنده حال حاضر کشور از مهم ترین دلایل استقبال روزانه سازمانها و کارخانجات به این مجموعه می باشد.
انستیتو گیتا صنعت کویر اولین شرکت مشاوره ایزو در کشور می باشد که هزینه مشاوره خود را متناسب با دستورالعمل هزینه مشاوران تصویب و به اجرا گذارده است.
همکاری با بزرگترین نهادها و کارخانجات صنعتی بزرگ کشور این مجموعه را به مجموعه ای بی رقیب در زمینه استانداردهای کیفیت سری ISO در کشور مبدل ساخته است.
انستیتو گیتا صنعت کویر هم اکنون با در اختیار داشتن دو دپارتمان به نام های دپارتمان استقرار سیستم (دپارتمان اجرای ISO , CE MARK) و دپارتمان آموزش روزانه پاسخگوی نیازهای خیل عظیمی از مشتریان دولتی و خصوصی خود می باشد.
دپارتمان استقرار سیستم انستیتو گیتا صنعت کویر به علت همکاری با تمامی شرکتهای معتبر گواهی دهنده فعال در ایران و هم چنین سازمانهای گواهی دهنده خارج از ایران تمامی استانداردهای کیفیت سری ISO  و واهی محصول اروپا CE MARK را در دامنه فعالیت خود داشته و به عنوان مرجع قیمت گذاری در خدمات مشاوره ایزو شناخته می شود از این رو روزانه سازمانهای زیادی علی رغم عقد قرارداد با شرکتهای مشاور دیگر جهت کنترل خدمات دریافتی خود و یا نظارت بر روند اجرای پروژه های خود با واحد مشاور رایگان دپارتمان تماس برقرار می نمایند.
دپارتمان آموزش انستیتو گیتا صنعت کویر هم اکنون با تقویم اموزشی با محتوی بیش از 300 دوره آموزشی یکی از معتبر ترین مجموعه های آموزشی صنعتی در کشور به شمار آمده و استقبال گسترده صنعت کشور از این دوره های آموزشی خود دلیلی بر استقبال شرکتهای خارج از مرز های ایران اسلامی نسبت به دوره های آموزشی این مجموعه بوده که در سال 1391 تعداد 20 دوره در کشور های همسایه توسط دپارتمان آموزش انستیتو گیتا صنعت کویر برگزار شده است.
شما بازدید کننده محترم می توانید با مراجعه به وبسایت های زیر از خدمات جامع انستیتو گیتا صنعت کویر بهره مند شوید.
WWW.GITASANAAT.IR
WWW.GITASANAT.IR
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید