توان صنعت پلاستیک

توان صنعت پلاستیک تولیدکننده ی انواع مخازن آب پلی اتیلن چندلایه،مخازن سمپاش،وان ها و جداول ترافیکی با 15سال قدمت در حال فعالیت می باشد.

پلیمر پلاستیک تاسیسات ساختمان
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
توان صنعت پلاستیک تولیدکننده ی انواع مخازن آب پلی اتیلن چندلایه(مخزن عمودی ، افقی ، مکعبی ، زیرپله ای ، نیسانی)،مخازن سمپاش،وان ها و جداول ترافیکی با 15سال قدمت در حال فعالیت می باشد.
توان صنعت دارنده نشان استاندارد ملی ایران با بیش از هشتاد نمایندگی فروش در سطح کشور نامی مطمئن در حوزه مخازن ذخیره آب آشامیدنی استاندارد کسب کرده است.
گارانتی 10 ساله محصولات در کنار قیمت مناسب و کیفیت بالای مخازن پلی اتیلن ما را به عنوان تولیدکننده مخازن پلی اتیلن در شیراز،فارس و ایران به برندی معتبر تبدیل کرده است.

1.دارنده نشان استاندارد ملی و پروانه بهداشتی(پیشرو در کیفیت)
2.با بیش از 80 نمایندگی فعال در سراسر کشور(اعتبار در بازار)
3.با 10 سال گارانتی طلایی تضمین کیفیت و اصالت کالا(گارانتی و خدمات پس از فروش)
4.اولین تولیدکننده مخازن عمودی با طراحی پیچیده در ایران(تیم حرفه ای)
5.تولیدکننده برگزیده صنایع کوچک به انتخاب سازمان صنعت ، معدن ، تجارت(بیش از 15 سال سابقه در صنعت)

در بیست سال اخیر، همزمان با هشدارهای سازمان های جهانی در مورد وقوع خشکسالی در ایران و منطقه خاورمیانه ، مسئله مقابله با بحران کم آبی و خشکسالی در کشور مطرح گردید.
دغدغه سران کشور و نگرانی مردم جامعه ما را برآن داشت تا به دنبال راهکاری برای رفع این معضل ملی باشیم. در نهایت، پس از تحقیقات کارشناسی صورت گرفته، و با توکل به عنایت پروردگار تصمیم به تاسیس مجموعه ای بزرگ با اهدافی بزرگ گرفتیم و شرکتی دانش بنیان به نام توان صنعت پلاستیک را با هدف ارائه راهکارهایی اساسی در جهت رفاه بیشتر مردم جامعه و مبارزه با بحران کم آبی بنا نهادیم. نتیجه تحقیقات بازار انجام شده، ایده تولید محصولی خاص جهت نگهداری آب آشامیدنی را در ذهن ما ایجاد نمود، محصولی که نه تنها آب را ذخیره کند بلکه آب را سالم تر از سایر محصولات مشابه در اختیارمصرف کنندگان قرار داده و سلامتی آنان را با حفظ کیفیت آب آشامیدنی آنها تضمین نماید.
هر چه ازشکل گرفتن این ایده اولیه در ذهن ما گذشت تلاش و شوق ما نیز برای پروراندن این ایده و عملی کردن آن بیشتر و بیشتر گردید. در نهایت در سال 1383 نتیجه این ایده پردازی بخردانه با تولید محصولی با کیفیت و همگام با استانداردهای روز جهانی یعنی مخازن پلی اتیلن به ثمر نشست. مخازنی که علاوه برنگهداری آب آشامیدنی، در صنایع پتروشیمی،دریایی، شیلات، کشاورزی و مواد غذایی نیز به طور وسیعی قابل استفاده بوده و کارایی این صنایع را بهبود می بخشند. تاکید سهام داران و مدیران شرکت توان صنعت پلاستیک از بدو تاسیس شرکت در زمینه تامین مواد اولیه با کیفیت، استخدام نیروی کاری متعهد به مشتری، بکارگیری تکنولوژی تولید پیشرفته و دوستدار طبیعت، تعامل سازنده با نهادهای نظارتی داخلی و همکاری های تحقیقاتی با شرکت های معتبر جهانی در کنار توجه ویژه به نقش یادگیری و آموزش در بهبود مستمر محصولات و خدمات شرکت موجب گردید که امروز با افتخار تبدیل به نامی معتبر و پیشرو در زمینه تولید انواع مخازن پلی اتیلن و محصولات پلی اتیلنی شده و شما را با اطمینان دعوت به استفاده از این مخازن برای ذخیره آب های سرزمین مان ایران نماییم.
هم اکنون محصولات ما شامل انواع مخازن پلی اتیلن افقی، عمودی، آسان رو ، وان ، مخازن سمپاش و جداول ترافیکی با داشتن پروانه بهداشت ، علامت استاندارد و گواهی های سیستم مدیریت کیفیت به طور گسترده ای در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد که نشان از به حقیقت پیوستن شعار با کیفیت مراقبتان هستیم ... شرکت توان صنعت پلاستیک می باشد. .
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید