شرکت سرما گستر ویرا (امگا)

با ما تماس بگیرید

تجهیزات تاسیسات برودتی تولید سردخانه سردخانه و یخچال خودرو سردخانه متحرک
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • فکس :
  • وب سایت :
  • کد پستی :
توضیحات
شرکت سرما گستر ویرا در ابتدا با نام امگا با تولید سردخانه های ثابت ، تعمیرات و نگهداری یونیت های برودتی حمل و نقل از سال ۱۳۷۳ فعالیت خود را آغاز نمود.
از همان سالهای آغازین به دلیل عدم وجود دستگاه های سازگار با شرایط جوی متنوع ایران ، طراحی و تولید سیستمهای برودتی حمل و نقل به عنوان هدف اصلی شرکت تعیین گردید.
در حال حاضر این مجموعه بر اساس نیازهای مشتریان ،یونیتهای متنوعی متناسب با انواع خودروهای موجود در بازار در زمینه های زیر تولید می نماید:
۱-یونیت های یخچالی حمل و نقل زیر صفری و بالای صفری
۲-یونیت های سرمایشی ، گرمایشی جهت (حمل تخم مرغ نطفه دار ،حمل دارو و ...)
۳-یونیت های حمل جوجه یک روزه
۴-یونیت های مخصوص سردخانه های ثابت
شرکت سرما گستر ویرا همواره شعار *کیفیت بی انتهاست* را سر لوحه برنامه های خود قرار داده است.
این شرکت با افتخار به گذشته ، اطمینان به حال و امید به آینده و تکیه بر سرمایه ارزشمند نیروی انسانی خود و به منظور افزایش رضایت و ایجاد وفاداری مشتریان و ذینفعان ، اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد بین المللی ISO۹۰۰۱:۲۰۰۸ نموده است.
تیم تحقیقات و توسعه این مجموعه همواره در حال فعالیت در جهت بهبود کیفیت و تطابق محصولات با تکنولوژی روز دنیا بوده و همین امر این شرکت را قابل رقابت با پیشگامان این صنعت در دنیا نموده است.
همچنین شبکه نمایندگی های شرکت سرما گستر ویرا در نقاط مختلف کشور، در زمینه فروش و خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی ، همیار مشتریان عزیز می باشد.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید