ویزیت بیمار در منزل - شمال تهران

خدمات پزشکی پرستاری در منزل با مراقبت های شبانه روزی نیک (دی) - 23020 - 021 ، 22012575 - 021

خدمات پزشکی در منزل خدمات پرستاری
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • وب سایت :
توضیحات
موسس: دکتر محسن شیروانیان مدیریت عامل : دکتر بابک عمویی
مرکز پزشکی نیک، با اعتقاد به سنت قدیمی ایرانیان در حضور «حکیم بر بالین بیمار» و همزمان با نیاز روز در بکارگیری تکنولوژی مدرن امروزی با انتقال تیم مجرب پزشکی و پیراپزشکی و تجهیزات کامل در اسرع وقت و بطور شبانه روزی (بربالین بیماران) در خدمت هموطنان گرامی می باشد .
این مرکز بعنوان مبتکر و اولین مرکز ارائه دهنده خدمات پزشکی در منزل ، فعالیت خود را رسما از سال ۱۳۷۹ در سطح تهران بزرگ آغاز نموده است. مرکز پزشکی نیک دارای ۱۰ خط تلفن ثابت می باشد و خط ویژه با شماره پنج رقمی ۲۳۰۲۰ در خیابان ولیعصر (جردن) استقرار یافته است و لیکن باتوجه به حضور گسترده اغلب هم کاران در تمام سطوح و نواحی تهران بزرگ،عملا ظرف مدت کوتاهی ، امکان حضور خدمات دهندگان بر بالین بیماران مقدور می باشد.
فهرست خدمات:
خدمات پزشکی درمنزل: این دسته از خدمات بعنوان شاخصه اصلی در زمینه درمان شامل دو محور خدمات پزشکی عمومی ، پزشکی تخصصی می باشد. ارائه این خدمات بصورت شبانه روزی و آنکال ۲۴ ساعته می باشد و بین مدت ۴۵ دقیقه تا یک ساعت بر بالین بیمار حضور خواهند یافت و با بهمراه داشتن تجهیزات و داروهای ضروریه اولیه ، قادر به انجام هر نوع ویزیت و بررسی و درمان در حیطه وظایف می باشند.
خدمات پاراکلینیک: کلیه موارد آزمایشات تشخیصی اعم از عمومی تا تخصصی در حداقل زمان ممکن بر بالین انجام پذیر می باشد و این مورد خصوصا جهت بیماران سالخورده با مشکلات ایاب و ذهاب همچونCVA ، بیماران بستری ICU یا CCU (بستری در منزل) قابل توجه می باشد.
خدمات رادیولوژی پرتابل: با بهترین دستگاههای قابل حمل رادیولوژی و مجرب ترین کارشناسان انجام پذیر می باشد و بیشترین موارد را تهیه گرافیهای (Chest X Ray) CXR و نیز گرافیهای اندامها و جمجمه را شامل می شود.
سونوگرافی : انجام سونوگرافی توسط متخصص رادیولوژی در منزل به همراه ارائه گزارش
تهیه نوار قلبی: همراه با معاینات مورد نیاز و ثبت علائم حیاتی توسط پزشک
نگهداری سالمند و کودک
فیزیوتراپی:در این مورد با استفاده از خدمات مجربترین فیزیوتراپیستهای تهران و وجود فرمهای مخصوص عملکرد (شرح انواع توانبخشی های انجام شده ” میزان تحملی و کارکرد بیمار و ارزیابی نهایی ) امکان ارایه گزارشات و report جهت استحضار پزشک معالج و پیگیری دقیق تر بیماری وجود دارد. این مورد نیز خصوصا برای بسیاری از بیماران CVA” بیماران با مشکلات نورولوژیک و ارتوپدی و حتی بیماران قلبی و … قابل توجه می باشد
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید