مرکز تامین و توزیع صنایع فرهنگی ایران (صفا)

صفا، مرکز تامین و توزیع صنایع فرهنگی ایران- پخش کتاب،صنایع دستی،محصولات دکوراتیو،اسباب بازی،دکوراسیون وتزئینات،پوشاک ایرانی- اسلامی،محصولات ارگانیک

تابلو سازی فروش صنایع دستی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
بسیاری از مدیران فروشگاه های عرضه ی محصولات فرهنگی همواره تاکید می کنند که نمی توانند به طور مستمر از تولیدکنندگان مختلف، کالاهای متنوع و قابل عرضه در فروشگاه خود را تامین کنند.
دسترسی دشوار به تولید کنندگان، شرایط پرداخت متفاوت و صرف زمان و هزینه های غیر معقول برای بررسی و انتخاب، سفارش، تحویل محصول و تسویه حساب، از دغدغه های همیشگی آنان است.

همچنین تمرکز بر فروش و توسعه کسب و کار، مجال پیگیری مستمر برای تامین کالا را نیز به مدیران فروشگاه ها نمی دهد. حالا اگر قرار باشد در چنین شرایطی اقدام به تامین کالا کنند، می توانید تصور کنید که با صرف بخش عمده ای از وقت و انرژی خود چقدر دچار ضرر و زیان می شوند.

شاید بتوان گفت به دلیل وجود مشکلات فراوان، به علت عدم تامین به موقع کالا و یا حتی صرف نظر کردن از تامین کالاهای متنوع و پر فروش، بخش عظیمی از انتفاع واقعی فروشگاه ها نادیده گرفته شده و در نتیجه ، مصرف کننده ی نهایی نیز از دسترسی به محصولات فرهنگی محروم می گردد.

ما سعی کردیم راه حلی پیدا کنیم که مشتریان ما بتوانند در هرجا و هر شرایطی، با کمترین ریسک مالی، به سرعت و به سادگی، محصولات متنوع مورد نیاز خود را انتخاب و ثبت سفارش کنند و در اسرع وقت، آن را در فروشگاه خود تحویل بگیرند.

مرکز تامین و توزیع صنایع فرهنگی ایران (صفا) در نظر دارد برای افزایش میزان مصرف فرهنگی کشور و توسعه سطح عرضه محصولات فرهنگی و بالتبع افزایش سهم تولید صنایع فرهنگی، گامی هر چند کوچک در راه تحقق این امر مهم بردارد.

مرکز صفا با بررسی دقیق بازار عرضه و تقاضای صنایع فرهنگی و دسته بندی آن بر اساس محصولات قابل عرضه در پایانه های عرضه این محصولات، سعی دارد تا در تامین و توزیع بخشی از این بازار سهیم باشد.
این مجموعه با آماده سازی زیر ساخت مناسب و بکارگیری ایده های نو و خلاقانه و استفاده از نیروی جوان و متخصص تلاش می کند تا بستری مناسب و آسان برای یافتن محصولات مرتبط با صنایع فرهنگی و تامین کالاهای مورد نیاز را برای فروشگاه داران و مشتریان صنایع فرهنگی مهیا سازد.
مرکز تامین و توزیع صفا با راه اندازی سامانه مجازی تامین و توزیع کالا، به مدیران فروشگاه های صنایع فرهنگی این امکان را می دهد تا در کمترین زمان ممکن و بدون تحمل هزینه های رایج، به جستجوی کالای مناسب و مورد نیاز خود بپردازند و در نهایت محصول مورد نظر خود را انتخاب و با شرایط بسیار مناسب در مقصد نهایی یعنی در فروشگاه خود دریافت نمایند.
این مجموعه با هدف توسعه مراکز فروش محصولات فرهنگی، و یکپارچه سازی تولیدات صنایع فرهنگی کشور در جهت عرضه هرچه بهتر کالای با کیفیت ایرانی، در نظر دارد در دسته بندی های متنوع صنایع فرهنگی از جمله کتاب، هدایا و تزئینات، صنایع دستی، نوشت افزار، اسباب بازی و سرگرمی، مولتی مدیا، تغذیه سالم، محصولات حجاب و پوشاک ایرانی اسلامی و همچنین در راستای حمایت از تولیدات خانگی صنایع فرهنگی محصولات کارگاه های کوچک ، اقدام به تامین کالا و توزیع آن در سراسر کشور نماید. امید است با همدلی فعالان حوزه صنایع فرهنگی برای ارتقاء سطح تولید و عرضه محصولات فرهنگی کشور در راستای حمایت از تولید ملی و اقتصاد مقاومتی به این امر مهم دست یابیم.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید