راهنمای گردشگری ایران به همراه نقشه راه‌ها

برگزیده‌ای از بهترین جاذبه‌های طبیعی و تاریخی ایران در یک هدیه تبلیغاتی جدید، زیبا، کاربردی و ماندگار

اگر بار چمدان خود را بسته‌اید و قصد مسافرت به جای جای ایران عزیزمان را دارید ولی برنامه ریزی سفر و انتخاب مقصد برای شما کمی مشکل است، ما برای شما در این کتاب زیباترین و بهترین جاذبه‌های طبیعی و تاریخی ایران را جمع آوری کرده‌ایم و تمام راه‌های دسترسی را مشخص کرده‌ایم تا شما بتوانید به سادگی برای یک سفر فوق العاده برنامه ریزی کنید.

امسال چه هدیه تبلیغاتی به مشتریانم بدم؟

از سررسید خسته شدید؟ دنبال یه ایده جدید می‌گردید؟
ما می‌خواهیم به جای تقویم و سررسید که یک ایده قدیمی شده به شما یک محصول جدید و ماندگار معرفی کنیم

معرفی برترین جاذبه‌های طبیعی و تاریخی ایران

ما جاذبه‌های گردشگری ایران را به 9 دسته بر اساس نوع جاذبه تقسیم کرده‌ایم تا تمام سلایق را پوشش دهیم. برای هر جاذبه طبیعی و تاریخی توضیحات کامل، عکس و امتیاز دهی قرار داده‌ایم تا شما راحت تر بتوانید مقصد سفر خود را انتخاب کنید.

مسیر دسترسی به همراه نزدیکترین وسایل نقلیه عمومی

با جمع آوری اطلاعات نزدیکترین وسایل نقلیه عمومی به شما کمک می‌کنیم تا بهترین و ارزانترین برنامه ریزی را برای خود در کوتاهترین زمان داشته باشید. وسایل حمل و نقل عمومی مانند قطار، هواپیما، اتوبوس و ... را برای شما جمع آوری کرده‌ایم تا شما بهترین انتخاب را برای وسیله نقلیه خود داشته باشید و به این ترتیب چالش "چطور برویم" هم برای شما مرتفع خواهد شد.

نقشه کامل راه‌های ایران به همراه راهنمای علائم و فهرست کامل شهر‌های ایران

نقشه قرار داده شده در انتهای کتاب، یک راهنمای کامل راه‌های ایران است که مشکل عدم پوشش اینترنت در سفر را برای شما حل خواهد کرد.

چرا ما معتقدیم این کتاب یک هدیه تبلیغاتی فوق العاده است؟

در جامعه امروز ما اصلی ترین تفریح و دغدغه مردم سفر و گردشگری است. این کتاب بهترین راهگشا برای افرادیست که آشنایی کافی با جاذبه‌های دیدنی ایران ندارند و می‌خواهند به زیباترین مناطق طبیعت ایران سفر کنند. این کتاب به خاطر کاربردی بودن، می‌تواند ذهنیت مثبت نسبت به کسی که این هدیه را به او هدیه داده‌اید، ایجاد کند و تاثیر گذاری بیشتر و ماندگارتری نسبت به سررسید برای مخاطب خود داشته باشد. کیفیت طراحی و عکس‌های انتخاب شده باعث جذابتر شدن این محصول در مقایسه با سررسید شده است.

سفارشی سازی محصول و طرح‌های متنوع و جذاب

ابتدای کتاب 8 یا 16 صفحه اول به شما اختصاص دارد، می‌توانید در این بخش به معرفی خود و فعالیت‌هایی که انجام داده‌اید بپردازید و جدیدترین و بهترین محصولات یا خدمات خود را به دیگران معرفی کنید. شما می‌توانید از بین جلد‌های متنوع و جدید ما، بر اساس سلیقه و رنگ سازمانی خود یک طرح و رنگ را انتخاب کنید.

برخی از مشتریان کتاب اول

سفارش هدایای تبلیغاتی کتاب اول

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه هدایای تبلیغاتی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

تماس 02188846090