فروشگاه صنایع دستی آقاجانی

فروشگاه صنایع دستی آقاجانی ارائه دهنده بهترین و باکیفیت ترین صنایع دستی ایران

فروش صنایع دستی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
فروشگاه صنایع دستی آقاجانی (نمایندگی 3022)
فروشگاه صنایع دستی آقاجانی با ارایه بهترین و باکیفیت ترین صنایع دستی ایران این امکان را فراهم آورده تا دوستداران هنر ایرانی بتوانند مطمئن ترین ، سریع ترین و دقیقترین خرید ممکن را از میان طیف گسترده و متنوع صنایع دستی داشته باشند .اصالت ، خلاقیت در طراحی ، دارا بودن هویت ایرانی ، زیبایی و کیفیت از مهمترین ارزش های تولید آثار در مجموعه صنایع دستی آقاجانی می باشد .

صنایع دستی آقاجانی مجموعه ای است که در فضای پر از نقش و نگار سنتی شهر اصفهان فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه در سال 1384 با مدیریت امیرآقاجانی ابتدا با تمرکز بر تولید و عرضه ی هنر فیروزه کوبی تاسیس گردید و با همت و تلاش مثال زدنی مدیر و هنرمندان خود توانست به سرعت به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات فیروزه کوبی کشور شناخته شود. در ادامه نیز، با توجه به نیاز بازار، خط تولید مس و خاتم و مس و پرداز نیز به تولیدات صنایع دستی آقاجانی اضافه شد.

این مجموعه توانست با پشتکار بسیار هویت برند خود را در طول 15 سال حفظ نماید تا با تداوم تولید و توزیع محصولات صنایع دستی در این امر پیشتاز بماند.

مدیریت کارآمد، ایجاد اشتغال روستایی بیش از 400 نفر، گردآوری مجموعه ای از هنرمندان چیره دست، تنوع بخشی و افزایش چند برابری فرم های معمول و طراحی زیرساخت های متنوع در شکل های خلاقانه بر پایه ی هنر ایرانی ، توجه به همه ی جنبه های یک کارآفرینی موفق، نظیر بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد در تمامی واحدهای تولید، فروش، تبلیغات و مارکتینگ موجب شده اند تا مجموعه صنایع دستی آقاجانی از سایر فعالین این حوزه فاصله بگیرد و پیشرو باشد.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید