اتوماسیون ساختمان آترینا

ساختمان هوشمند تخصص ماست

اتوماسیون ساختمان مهندسین مشاور فروش کلید و پریز هوشمند سازی ساختمان
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • تلفکس :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
معرفی شرکت :
افزایش قیمت بسته‌های انرژی از یک‌سو و پیشرفت روز‌افزون تکنولوژی از سویی دیگر، صاحبان و فعالان صنعت ساختمان را بر آن‌ داشت تا از دانش و تکنولوژی روز در این حوزه نیز بهره ببرند. حاصل این تلاشِ جمعی، پیدایش حوزه‌ای است که امروزه تحت عنوان اتوماسیون ساختمان (Building Automation)، یا به عبارتی مدیریت هوشمند ساختمان (BMS)، شناخته می‌شود.
هستۀ فنی شرکت آترینا در میانۀ سال ۱۳۸۵ کار خویش را با تحقیق در این حوزه‌ها شروع کرد و پس از جذب مهندسانی کارآزموده و روشن‌شدن چشم‌انداز آتیِ مجموعه، در سال ۱۳۹۱، شرکت «مهندسان مشاور اتوماسیون ساختمان آترینا» شکل گرفت. هدف مجموعه،در وهلۀ نخست، سود‌جُستن از همراهی مهندسانی به‌روز و با‌تجربه در کنار ارائۀ سبد کاملی از محصولات هوشمند، با استفاده از پروتکل‌های باز نظیر KNX، LON، BACnet، بوده است. در کنار هدف نخستین، دیگر هدف ما پیشکش کامل‌ترین راهکارهای کاربردیِ به‌منظور یکپارچه‌سازی به مشتریان است.
در راستای تحقق این اهداف، کوشیدیم با ایجاد مجموعه‌ای کاملا تخصصی در حوزۀ سیستم‌های یکپارچه و جریان ضعیف (کنترل سیستم‌های HVAC، روشنایی، کنترل تردد، زیرساخت و شبکه)، ضمن بهره‌گیری از دانش و تجربۀ ایشان در سیستم‌های مدیریت هوشمند ساختمان (BMS)، پاسخگوی نیازهای مشتریان باشیم. همچنین در پاسخِ به نیاز این پروژه‌ها، علاوه‌بر معرفی و استفاده از محصولات طراز اول ساخت آلمان و ایالات متحده، مایلیم با
تکیه بر عزم راسخ نیروهای متعهد داخلی، خطی مشی شرکت را به سویی سوق دهیم تا تکنولوژی تولید قطعاتِ استفاده‌شده در این صنعت بومی‌سازی شود؛ راهی که علاوه بر افزایش اعتماد بین کاربران و شرکت، ارائۀ خدمات بهتر را نیز امکان‌پذیر می‌سازد.
آترینا در راستای پیشبرد دانش نظری در این حوزه، اقدام به ترجمه و چاپ شماری از مهم‌ترین کتاب‌ها و هندبوک‌ها برای مهندسان و پژوهندگانِ این وادی کرده است و در تمام این مدت، کلاس‌هایی آموزشی پُرشماری برای متقاضیان در سطح کشور تدارک دیده است. ضمیمه‌شدن تعداد بسیار زیادی از مدارک و درجات بین‌المللی و دوره‌های آموزشی فراوانی که متخصصان این شرکت در داخل و خارج از کشور دیده‌اند، کارنامۀ علمی و تخصصی این مجموعه را تکمیل می‌کند.
در هر پروژه، در گام نخست، با‌توجه‌به نوع کاربری ساختمان، اقلیم منطقه، نیاز ساکنان، مشخصات مجموعه، اهداف و محدودیت‌های کارفرما و حجم سرمایه‌گذاری، به ارائۀ راه‌حل‌های مناسب برای ساختمان مدنظر اقدام ‌کنند. این دستاورد با مجموعۀ تلاش‌هایی چون شیوۀ طراحی مطابق استانداردهای بین‌المللی، انتخاب مهندسی تجهیزات، برنامه‌نویسی کاملاً ساده و کاربردی برای کاربران، خدمات خاص و منحصربه‌فرد به مشتریان شرکت و... امکان‌پذیر شده است.
مایلیم با ایجاد گروهی متخصص و خلاق، همواره در صدر فهرست انتخاب‏های مشتریان قرار گیریم و در افزایش ارزش‌افزوده برای سرمایه‌‌گذاران و بهره‌‏برداران صنعت ساختمان، نقشی موثر ایفا کنیم.
اولین عضو رسمی مورد‌تأیید انجمن بین‌المللی KNX در ایران (KNX Member)
اولین مرکز آموزش بین‌المللی تربیت مربیKNX در ایران ‌  (KNX Tutor)
دارای مجوز مرکز آموزش بین‌المللیKNX در سطوح و پیشرفته
دارای مجوز مرکز آموزش بین‌المللی KNXدر سطوح مقدماتی
کتاب های چاپ شده
کتاب های در دست چاپ
برگزاری کلاس های آموزشی
ثبت نام دوره های Home Automation
سر فصل های آموزشی Home Automation
ثبت نام دوره های BMS
سر فصل های آموزشی BMS