کارخانه شیراز صدک (آریس - صدک)

صدک با نیم قرن حضور

سوسیس و کالباس و فرآورده گوشتی پروتئینی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفکس :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
توضیحات
شرکت صدک در سال ۱۳۵۶ پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح فعالیت خود را با ظرفیت محدود در زمینه ی تولید انواع همبرگر و کباب لقمه آغاز نمود و تا سال ۱۳۸۶ در زمینی به مساحت ۴۰۵۰ متر مربع و با ظرفیت تولید ۱۰۰۰ تن با ۳۴ نفر پرسنل در سطوح مختلف به فعالیت خود ادامه داد . هم اکنون این شرکت در شهرک صنعتی در زمینی به مساحت ۱۳۰۰۰ مترمربع و زیربنای ۵۰۰۰ مترمربع با تولید محصولات انواع همبرگر ، کباب لقمه ، ناگت ، پیتزا ، جوجه کباب و گوشت قرمز و سفید بسته بندی شده فعالیت دارد .
محصولات تولید شده در این شرکت قبل از عرضه به بازار توسط متخصصین و مهندسین صنایع غذایی و دامپزشکی در آزمایشگاه های مجهز کنترل کیفیت شرکت صدک از نظر انطباق ویژگی های محصولات با استاندارد ملی و ایمنی غذا کنترل شده و پس از تایید به بازار مصرف عرضه می شود .
از آنجا که کیفیت و ارزش آن در نزد مدیران و کارکنان وطن دوست و آینده نگر صنایع تولیدی و خدماتی کشورمان دائما در حال افزایش است و میرود تا به عنوان یک ضرورت اجتناب ناپذیر برای موفقیت و بقا هر سازمان به صورت یک باور درآید. این شرکت معتقد است بدون مجهز شدن به اصول و توانایی های علمی هر نوع موفقیتی مقطعی خواهد بود . ما معتقدیم کیفیت و دست یافتن به آن و سپس حفظ آن و به تدریج ارتقاء آن نیازمند یک اندیشه و باور فراگیر سازمانی است .
ما معتقدیم کیفیت دیگر مرز نمی شناسد . میرود تا انجام هر فعالیتی بدون آن ، بی ارزش تلقی شود مشتریان نیز منافع خود را در حساس بودن به کیفیت یافته اند و اگر آن را در سازمانی به دست نیاورند در جستجوی آن به سازمان دیگر و دیگری میروند و بالاخره هنگامی که آن را یافتند دیگر به سازمان های قبلی مراجعه نمی کنند .
ما معتقدیم صداقت نوعی کیفیت است ، زیرا اعتماد را به وجود می آورد بنابراین صداقت در کار- صداقت در اندیشه - و صداقت در برخورد محصول یا خدمت با کیفیت را به وجود می آورد .
ما معتقدیم هیچ فعالیتی در رابطه با کیفیت به موفقیت نمی رسد مگر آنکه مدیران ارشد از آن حمایت کنند . حمایت مدیران ارشد فقط در بیان نیست بلکه نیازمند حساسیت - درگیر شدن - مشارکت - صرف وقت - حضور و تامین منابع ضروری است . به ترتیبی که این حمایت توسط کارکنان در تمام سطوح سازمان لمس و باور گردد . از این رو این شرکت تمامی سعی و تلاش خود را در ارتقا کیفیت - خدمت رسانی به مشتری و جلب رضایت و اعتماد آنان انجام می دهد زیرا معتقد است همان طور که کیفیت محصول نهایی حائز اهمیت است داشتن نحوه برخورد محترمانه با مشتریان و انعکاس خواسته های آنان جهت پاسخ گویی به موقع نیز میتواند در خلق کیفیت نقش داشته باشد .
همچنین این شرکت دارای سیستم های مدیریتی :۲۰۰۸:ISO ۹۰۰۱ و ۲۰۰۴ : ISO ۱۴۰۰۰ و  ۲۰۰۷: OHSAS ۱۸۰۰۱ و  ۲۰۰۴ : ISO ۲۲۰۰۰  و HACCP  از توف نورد می باشد و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی و متخصصین مجرب بر آن است تا با استمرار و تلاش خستگی ناپذیر و با در نظر گرفتن الزامات این استانداردها در راستای بهبود مستمر ، جلب رضایت مشتری - حفظ ایمنی مواد غذایی و رعایت مسائل بهداشتی گام بر دارد .