سیلیکا بتن

سیلیکابتن مجری انواع کفسازی صنعتی پوشش های بتنی دکوراتیو تولیدکننده انواع بتن پلیمری، پودر سخت کننده بتن، مواد آب بندی بتن و گروت

بتن ریزی آب بند بتن کفپوش صنعتی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن همراه :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
بتن استامپی : بتن استامپی را می توان یک نوآوری خلاقانه و هوشمند در صنعت بتن به شمار آورد. این محصول حاصل کوبیدن تعدادی قالب استامپی برروی بتن تازه است. بتن استامپی به عنوان بهترین جایگزین موزایک و سنگ در پیاده روها و کف سازی ویلاها، معابر، پارکینگ ها و .... مورد استفاده قرار می گیرد.بتن استامپی بر پایه بتن عیار 350 و با ضخامت 10 سانتی متر به عنوان لایه بیس اجرا می شود.
پس از تخلیه بتن و ایجاد یک لایه ملات رنگی و ضدسایش برروی آن با قراردادن قالب های استامپی طرح انواع سنگ و چوب بر روی بتن تازه مهر می شود. از مزایای اصلی بتن استامپی می توان به عدم وجود درز و شکاف و مقاومت بالا در برابر یخ زدگی اشاره کرد.سرعت اجرای این محصول در مقایسه با سایرمتریال های مشابه بسیار بالا می باشد.


بتن سخت صنعتی : بتن سخت صنعتی نوعی سیستم کفسازی بر پایه بتن عیار 350 می باشد و در محیط های صنعتی نظیر سوله ها و کارخانجات که ماشین آلات سنگین تردد دارند، اجرا می گردد. سطح نهایی این کفپوش به وسیله ماله پروانه کاملا صاف و صیقلی شده و از این رو در برابر نفوذ مایعات مقاوم بوده و شست و شوی آن آسان است. ضخامت اجرای این محصول بر اساس بار ترافیکی وارد شده به سطح بین 10 الی 15 سانتی متر متغیر است. بتن سخت صنعتی در صنعت کفسازی عموما با نام بتن الیافی نیز شناخته می شود. علت این نام گذاری، وجود الیاف های پلیمری و فولادی در ترکیب بتن برای بالا بردن ظرفیت مکانیکی و خمشی بتن می باشد. بتن سخت صنعتی به دلیل سرعت اجرای بالا، مقاومت در برابر فشارهای سنگین ماشین آلات صنعتی و همچنین توجیه اقتصادی به یک محصول فوق العاده آنتیک برای کفسازی محیط های صنعتی تبدیل شده است. این محصول در 3 نوع صیقلی ساده، صیقلی با پودر ضدسایش رنگی و جاروکش قابل اجرا می باشد.تیجه ی آن ایجاد یک سطح بدون ترک با قدرت نفوذناپذیری بالا خواهد بود.


آرملات : آرملات را می توان کامل ترین سیستم کفسازی صنعتی دانست که در کل دنیا شناخته شده است. آرملات علاوه بر کاربری صنعتی دارای کاربری دکوراتیو نیز می باشد و می تواند برای انواع کف اجرا شود. آرملات یک کفپوش بتنی کاملا دولایه می باشد. لایه اول همان بتن عیار 350 می باشد که در بین همه سیستم های کفسازی مشترک است. تفاوت اصلی آرملات با سایر سیستم های کفسازی بتنی در لایه ملاتی دوم می باشد. لایه دوم یک ملات ضدسایش حاوی سنگدانه های کوارتز می باشد که باعث می شود علاوه بر مقاومت بالا، خاصیت آنتی باکتریال و آنتی داست داشته باشد. به همین علت به گزینه مناسبی برای کفسازی محیط های بهداشتی وکارخانجات مواد غذایی تبدیل شده است.
آرملات را می توان به دلیل زیبایی منحصر به فرد و عدم تولید گردوغبار در کلیه محیط های تجاری و لوکس هم اجرا کرد.


پودر سخت کننده بتن : پودر بتن سخت خشکه پاش جهت افزایش مقاومت سایشی و کاهش تولید گرد و غبار برروی سطح بتن اجرا می شود. این محصول در رنگ های مختلف به صورت خشک برروی سطح بتن پهن شده و به وسیله ماله پروانه ای کاملا صاف و صیقلی می شود. این محصول برای کفسازی انواع محیط های صنعتی نظیر سوله ها و کارخانجات که تحت سایش شدید هستند توصیه می گردد.

گروت بیس پلیت : گروت سیمانی : گروت سیمانی را می توان پرمصرف ترین گروت در صنعت دانست. این گروت ها به دلیل وجود مواد منبسط کننده در ساختار خود از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند و تحت بارهای استاتیکی سنگین نظیر بیس پلیت ها و ماشین آلات دچار ترک نمی شوند و به راحتی بار را به صفحات زیرین خود منتقل می کنند.


ریلیز بتن استامپی : ریلیز بتن استامپی یا عامل رهاساز قالب یک پودر غیرحلال در آب بوده و به عنوان عامل جداکننده قالب استامپی و سطح بتن استفاده می شود. این پودر کاملا آب گریز بوده و از چسبیدن قالب استامپی به سطح بتن جلوگیری می کند. این محصول حاوی رنگ دانه های مخصوص بوده و در هنگام کوبیدن قالب استامپی باعث ایجاد رگه های رنگی برروی بتن می شود. مشکی و قهوه ای از رنگ های محبوب این محصول هستند.

بتن پلیمری : گروت پلیمری به دسته ای از گروت ها اطلاق می شود که با مواد پلیمری اصلاح شده اند. این گروت ها در طیف گسترده ای بنا به شرایط پروژه استفاده می شوند. گروت پلیمری را می توان یک گروت همه کاره دانست و از آن در ترمیم سطوح بتنی، آب بندی مخازن نگهداری مایعات، نصب کاشی و سرامیک و . استفاده کرد. مواد پلیمری به کار رفته شده خاصی همچون زمان گیرش، نفوذپذیری، چسبندگی و .. را در گروت تغییر می دهند.

پودر ترمیم کننده سطوح بتنی : پودر ترمیم کننده سطوح بتنی یک محصول پایه سیمان با قدرت چسبندگی بالا بوده و برای ترمیم سطوح بتنی و ترک های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با خاصیت انبساط پس از خشک شدن، به مرور زمان دچار افتادگی و پوکه شدن نمی شود و برای ترمیم سطوح کرمو شده بتن بسیار مناسب است.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید