گروه صنعتی حرارتی برودتی پیام

کیفیت، کارایی و زیبایی را با ما تجربه کنید.قیمت مناسب ،کیفیت مناسب و خدمات پس از فروش این شرکت همیشه نقطه قوت ما بوده و خواهد ماند.

تولید سردخانه آبسردکن فروش یخچال و فریزر صنعتی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن همراه :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
گروه صنعتی حرارتی برودتی پیام با بیش از 50 سال سابقه در زمینه تولید یخچال و فریزرهای صنعتی و فروشگاهی در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کننده های یخچال و فریزرهای صنعتی و فروشگاهی در ایران میباشد.

هم اکنون این شرکت لوازم و تجهیزات مورد استفاده در شاخه های زیر را تولید و ارائه مینماید:

1- یخچال و فریزرهای صنعتی و فروشگاهی

2- تجهیزات آشپزخانه صنعتی

3- تجهیزات رستوران و فست فود

4- تجهیزات فروشگاهی و هایپرمارکت

5- تجهیزات بیمارستانی

6- سردخانه

7- آب سرد کن

8- شیر سرد کن

9- تجهیزات واگن قطار

شرکت صنعتی حرارتی برودتی پیام همچنین در کنار تولید محصولات مذکور، در زمینه واردات و فروش انواع تجهیزات کافیشاپ نیز فعالیت دارد.

تاریخچه گروه صنعتی حرارتی برودتی پیام

گذشته

گروه صنعتی حرارتی برودتی پیام (گروه صنعتی پیام سابق) از سال 1350 کار خود را با تولید و فروش انواع یخچال و فریزرهای فروشگاهی آغاز نمود و طولی نکشید توانست به عنوان یکی از تولید کننده های مطرح کشور در این زمینه شناخته شود.

حال

در حال حاضر گروه صنعتی حرارتی برودتی پیام علاوه بر تولید انواع یخچال و فریزرهای صنعتی و فروشگاهی، انواع سردخانه و تونل انجماد نیز تولید مینماید. از دیگر تولیدات این شرکت میتوان به انواع تجهیزات و وسایل آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود و انواع تجهیزات استیل بیمارستانی نیز اشاره کرد.

آینده

چشم انداز گروه صنعتی حرارتی برودتی پیام تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده تجهیزات حرارتی و برودتی صنعتی در خاورمیانه و صادرات محصولات تولیدی به کشورهای منطقه میباشد. که با بهره گیری از متخصصان و نیروهای بومی و استفاده از به روزترین تکنولوژی ها و خطوط تولید رسیدن به این هدف دور از دسترس نمیباشد.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید