امیدان صنعت آرمان میهن

کیفیت یعنی سرمایه سرمایه یعنی جلب رضایت مشتری شماره تماس : 28427155- 021

ضد یخ آب مقطر
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن همراه :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
توضیحات
شرکت امیدان صنعت آرمان میهن با برند تجاری آصامکو با هدف توسعه و پیشبرد صنعت در منطقه و کشور پا به عرصه صنعت گذاشته است. این گروه هم اکنون در هسته اصلی در زمینه صنایع تبدیلی مشغول به فعالیت می باشد.
شرکت امیدان صنعت آرمان میهن مفتخر است با بهره گیری از دانش روز و بکارگیری نیروهای مستعد و کاردان و خدمت رسانی صادقانه و با گستره ای از تولیدات متنوع و با کیفیت در زمینه آب و فرآورده های آبی، شرایط خریدی سریع و مطمئن را برای مصرف کنندگان محترم فراهم آورد.
این شرکت از سال 1395 تاکنون همواره به عنوان یکی از شرکت های شاخص و ممتاز حضوری جدی و فعال در عرصه تولید آب مقطر پزشکی، آب مقطر خودرویی، آب رادیاتور، شیشه شوی و آب اسید داشته و همچنین با هدف استفاده بهتر و مطلوب تر از انرژی در راستای تحقق بخشیدن به سیاست های کلی مملکت و در جهت خودکفایی صنعتی این مرز و بوم فعالیتی استوار دارد.
تولید محصولات با کیفیت عالی و در بسته بندی های مختلف این شرکت را به عنوان بهترین تولیدکننده مطرح کرده است. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند، در توسعه و تعالی صنایع تبدیلی کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهداف گام بردارد.

ماموریت
شرکت امیدان صنعت آرمان میهن با ایفای نقش محوری در توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی کشور و با بهره مندی از سرمایه های انسانی و فکری خود، با رویکرد تولید محصولات شیمیایی متنوع و باکیفیت به بومی سازی، پشتیبانی و توسعه فناوری صنایع تبدیلی کشور می پردازد.
خدمات و محصولات
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید