گروه تولیدی جهان نایلون البرز

تولید نایلون و نایلکس فروش نایلون و نایلکس
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
توضیحات
نایلون شیرینگ محصولی میباشد که به حرارت بسیار حساس بوده و در دمای خاصی تولید میگردد.پوسته شیرینگ در محدوده دمای بین ۱۰۸ تا ۱۲۲ درجه سانتی گراد با استفاده از مواد اولیه-petkim G۰۳ تولید میگردد.مرحله اول شیرینگ ها داخل دستگاه قرار گرفته و در مرحله دوم نیز در جهت مخالف و در دمای ۵ درجه بالاتر از دمای دستگاه قرار می گیرند.
خاصیت نایلون شیرینگ:
از آنجایی که نایلون شیرینگ خاصیت شکل پذیری زیادی را دارد در طول تولید باید طرز تولید و نوع دستگاه باید برگرفته از شمایل محصول نهایی باشد.در طول آزمایش در محیط آزمایشگاهی به وضوح قابل مشاهده است،هر چه فشردگی و تورم در شیرینگ افزایش پیدا میکند،به همان میزان طول شیرینگ نیز کاهش پیدا می کند.
نسبت به ضربه به هد خروجی از ۱/۱ به ۱/۳  افزایش پیدا میکند،یک افزایش ناچیز بر سطح افقی قابل مشاهده است.علاوه بر آن سرعت پیچش قلاب نیز بر روی شیرینگ تاثیر مستقیم دارد.همانطور که از مراحل یاد شده مشخص است مراحل تولید باید کاملا بر اساس اطلاعات مشتری برنامه ریزی شود.
نایلون شیرینگ در سایز های متفاوت تولید می شود که از ۶ سانتی متر شروع و به ۱۲۰ سانتی متر با ضخامت های بین ۳۰ تا ۴۰۰ میکرون ختم میگردد.مصرف کنندگان باید به طول،عرض و وزن محصول خود توجه کنند تا متناسب با محصول آنها شیرینگ در ابعاد و مشخصات خاصی عرضه می گردد.
کاربرد نایلون شیرینگ  :
از کاربرد نایلون شیرینگ بسیار شنیده ایم.اگر بخواهیم تعدادی ار آنها را ذکر کنیم باید بگوییم که این نایلون ها برای بسته بندی و عایق کردن  کالا در برابر رطوبت استفاده می شود که به صورت ورقه ای بر روی اجناس کشیده میشود و با ایجاد حرارت معین زیر دستگاه بسته بندی و سریع سرد شدن به حالت استحکام اولیه در می آید.لازم به ذکر است این نایلون در صنعت های مختلف مانند کاشی و سرامیک،نوشابه و آب معدنی،بسته بندی قوطی،مواد غذایی،بطری آب معدنی و نوشابه و لبنیات،کارتن،شیشه های سکوریت،آجر،پشم شیشه،سنگ های نمای ساختمان،قطعات خودرو و ... و کلیه صنعت مواد غذایی استفاده میشود.
شرکت شیمی پلاست البرز تولید کننده نایلون عریض،نایلون شیرینگ،فیلم استرچ،نایلون آبیاری،نایلون گلخانه،نایلون UV،نایلون و نایلکس ساده و چاپی به قیمت مناسب برای شما عزیزان می باشد.