دسترسی بانک مشاغل کتاب اول

مشتری گرامی،

براى دسترسى به صفحات بعدى نتايج جستجو در كتاب اول، شما مى توانيد يكى از پلان هاى زير را خريدارى نماييد.

انتخاب پلان

دسترسی به اطلاعات - 3 ماهه
  • دسترسی کامل مشاهده اطلاعات مشاغل
  • تعداد سیستم 1
3 ماهه
250,000 تومان
دسترسی به اطلاعات - 6 ماهه
  • دسترسی کامل مشاهده اطلاعات مشاغل
  • تعداد سیستم 3
6 ماهه
450,000 تومان
دسترسی به اطلاعات - 1 ساله
  • دسترسی کامل مشاهده اطلاعات مشاغل
  • تعداد سیستم 5
1 ساله
750,000 تومان

نوع فاکتور

انتخاب درگاه بانکی

قابلیت های بانک اطلاعاتی کتاب اول

1. بانک اطلاعات مشاغل

ما برای شما کامل ترین و به روزترین بانک اطلاعات مشاغل را در این سرویس گردآوری کرده ایم، شما می توانید کسب و کارها را جستجو کرده و اطلاعات کاملی از آنها را مشاهده کنید.

2. نقشه تهران

این سرویس مجهز به نقشه کامل و دقیق شهر تهران برپایه سامانه اطلاعات جغرافیایی جی آی اس با اعمال آخرین تغییرات معابر شهر تهران است.

صاحبین مشاغل و کاربردهای سرویس کتاب اول

1. ارتباط موثر و تبلیغات هدفمند

شما با مشاهده اطلاعات کامل تماس بیش از 300,000 کسب و کار می توانید با آنها ارتباط موثر برقرار کنید. ولی این ارتباط چگونه می تواند به توسعه کسب و کار شما کمک کند؟ شما می توانید با معرفی کالا ها یا خدمات منحصر به فرد خود در زمان خاص و برنامه ریزی شده ای با مشتریان بالقوه خود ارتباط برقرار کنید. مثلا اگر تخفیف ویژه ای درنظر گرفته اید به آنها اطاع رسانی کنید یا اگر محصول جدیدی ارائه می دهید آنها را به مشتریانتان معرفی کنید.
بیاید با هم با یک مثال عملی و ساده ببینیم این سرویس چگونه می تواند به کسب و کار یک دندانپزشک کمک کند. اگر شما مسئول تبلیغات و بازاریابی یک دندانپزشک هستید اصلی ترین دغدغه شما پیدا کردن مشتریان جدید برای دکتر است. ابتدا نام دکتر را در بانک اطلاعات مشاغل جستجو کنید.در لیست نتایج بر روی نام دکتر کلیک کنید تا اطلاعات پروفایل را مشاهده کنیداگر روی نقشه نمایش داده شده در پروفایل کلیک کنید موقعیت دکتر را بر روی نقشه مشاهده خواهید کرد. اگر دکتر فعالیت خود را تازه آغاز کرده است محل مطب را روی نقشه تهران جستجو کنید و آن را پیدا کنید.

2. بهترین خرید با بهترین قیمت

بسیاری از شرکت ها برای تولید محصولات یا ارائه خدمات خود نیاز به مواد اولیه یا سرویس خاصی دارند، برای همین در بازار به دنبال کسب و کار هایی می گردند که محصول مورد نظر آنها را می فروشند یا سرویس مورد نیاز آنها را ارئه می دهند. این سرویس با داشتن اطلاعات جامع و بروز کسب و کار های تهران به شما کمک می کند تا با تمام کسب و کارهای موجود در بازار ارتباط برقرار کنید و از قیمت ها و خدمات ویژه آنها مطلع شوید تا محصول یا سرویس مورد نظر خود را تهیه کنید.
بیاید باز با یک مثال ساده با هم ببینیم سرویس کتاب اول چگونه به مدیر یک کارخانه کمک می کند تا محصول و سرویس مورد نظر خود را با کیفیت مناسب و قیمت مناسب از بازار جستجو کند و آن را تهیه کند.
مسئول خرید کارخانه می تواند در بخش بانک اطلاعات مشاغل این سرویس با جستجوی عبارت "روغن صنعتی" یا عبارت "فروش روغن صنعتی" تمام فروشنده های این محصول را در بازار مشاهده کند. شما می توانید با تمام فروشنده ها تماس بگیرید و از کیفیت و قیمت آنها مطلع شوید و بعد، محصول مورد نظر خود را از بهترین فروشنده که بهترین محصول را با قیمت مناسب ارائه می کند خریداری کنید.

3. پخش و توزیع محصولات

اگر محصولی تولید کرده اید و می خواهید آن را به کسب و کار های خاصی ارائه دهید و آن را در سطح بازار توزیع کنید.این سرویس بسیار می تواند به شما کمک کند.
مثلا فرض کنید، شما تولید کننده مواد غذایی خاصی هستید و می خواهید آن را به تمام سوپر مارکت های موجود در سطح تهران توزیع کنید. سرویس کتاب اول اینگونه می تواند به شما کمک کند.
اگر شما مسئول پخش و توزیع کالا هستید، می توانید با استفاده از جستجوی پیشرفته سرویس و جستجوی عبارت "سوپرمارکت" در فیلد فعالیت و فیلتر کردن اطلاعات به منطقه 1 تهران تمام سوپر مارکت های منطقه 1 را مشاهده کنید. سپس با پرینت کردن اطلاعات و ارائه آن به مسئول مربوطه، به تمام سوپر مارکت ها مراجعه کنید و محصول خود را به آنها ارائه کنید.