توان موتور آریا

فروش و تعمیر الکتروموتور فروش دنده و گیربکس خودرو گیربکس صنعتی پمپ آب
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • فکس :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
توضیحات
نمایندگی فروش موتورگیربکس یا الکتروگیربکسهای MOTOVARIO,VEM,SEW
نمایندگی فروش الکتروموتورهای AEG,VEM,SIEMENS
نمایندگی فروش پمپ و الکتروپمپ STANDART,KSB
الکتروگیربکس یا موتور گیربکس های SEW به دلیل طراحی بی نظیر استحکام و تنوع محصولات بعنوان یکی از بهترین برندهای صنعت گیربکس سازی در دنیا شناخته شده است.این گیربکس ها بصورت پایه دارو فلنچدار بوده و شامل گیربکس های شافت مستقیم،شافت بغل و هالوشافت و... میباشد.
الکتروموتورهای AEG,VEM,SIEMENS از توان09/0 کیلووات تا 315 کیلووات و با چهارنوع دورخروجی (700دور - 900 دور -1450 دور -2900 دور) میباشد و به سه حالت پایه دار ،فلنچ دار و نیم فلنچ نصب میگردد این الکتروموتور ها دارای IPبالا بوده و در مقابل عوامل خارجی مانند رطوبت و گرد و خاک نفوذ ناپذیر و مقاوم است.
پمپ KSB آلمان متنوع و شامل پمپ های سری CPK,SYT,MAGNOCHEM,ETANORMو... بوده.پمپهای سانترفیوژ،طبقاتی،لجنکش،کفکش و مگنتی مارک KSBبراساس نوع ساختار پمپ،نوع و جنس مکانیکال سیل و متریال خود پمپ برای انتقال و جابجایی آب و آب شور،مواد اسیدی و روغن داغ استفاده می گردد و به این علت این پمپ در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی کاربرد زیادی دارد.
پمپ روغن داغ مارک STANDARTساخت ترکیه می باشد طراحی داخلی این پمپ،نوع و جنس قطعات پمپ مانند مکانیکال سیل،اورینگ،بلبرینگ وقرارگرفتن مکانیکال سیل در جای مناسب باعث شده تا این پمپ از دیگر پمپهای روغن داغ ساخت ترکیه متمایز وبهترباشد پمپ روغن داغ STANDARTدارای مکانیکال سیل بروگمن آلمانی و از جنس تنگستن کارباید بوده و حداکثر 320 درجه سانتیگراد دما را تحمل می نماید.
الکتروموتور
الکتروموتورها مصرف کننده های عمده برق دراغلب کارخانه ها هستند.وظیفه یک الکتروموتور یا موتورالکتریکی تبدیل انرژی الکتریسیته به انرژی مکانیکی است.در یک الکتروموتورسه فازAC جریان از سیم پیچ های الکتروموتور عبورکرده وباعث ایجاد میدان مغناطیسی دواری میشود که این میدان مغناطیسی محور الکتروموتور را میچرخاند.الکتروموتورها به گونه ای طراحی شده اند که این وظیفه را به خوبی انجام دهند.مهمترین و ابتدایی ترین گزینه صرفه جویی در الکتروموتورها مربوط به انتخاب آنها و استفاده از آنها میباشد.
الکتروگیربکس یا موتورگیربکس
الکتروگیربکس ترکیبی از الکتروموتور و گیربکس می باشد.در یک الکتروگیربکس،گیربکس یک سیستم انتقال و افزایش قدرت است که دور و سرعت الکتروموتور را کم کرده و تبدیل به قدرت(گشتاور خروجی)میکند،یعنی دور خروجی کاهش ولی گشتاور آن بسیار افزایش می یابد.در گیربکس ها روش و کیفیت ساخت چرخنده ها،پوشش یاتاقان،بلبرینگ و دیگر اجزاء بسیار حائز اهمیت است زیرا کیفیت بالای این اجزاء مخصوصا چرخنده ها و شفتها و روانکارها موجب افزایش راندمان و کارایی گیربکس و کاهش دما(پرت حرارتی)و نویز(پرت صوتی)می شود.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید