شرکت پخش مهبان دارو

توزیع دارو در 24 ساعت در سراسر کشور

پخش دارو تولید و پخش دارو گیاهی فروش تجهیزات پزشکی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • ایمیل :
توضیحات
درباره معماران عصر ارتباط
شرکت معماران عصر ارتباط در سال 1379 با هدف طراحی و پیاده سازی نرم افزار های کاربردی، فروش محصولات نرم افزاری، بومی سازی نرم افزار های خارجی در سازمان ها و موسسات ایرانی، طراحی صفحات وب و پایگاه های اطلاع رسانی و در مجموع با هدف ارتقای فناوری اطلاعات در سازمان ها و مراکز کشور پا به عرصه IT کشور گذارد.
کارشناسان و متخصصین فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان پایه گذاران و مدیران این مجموعه همواره تلاش نموده اند تا با نوآوری در حوزه پیاده سازی سامانه نرم افزاری و مشاوره و مدیریت فناوری اطلاعات، گشاینده راه حلهای جدید در بکارگیری IT در سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی باشند.
معماران عصر ارتباط به عنوان یک شرکت نرم افزاری همواره تلاش نموده است تا مشتریان و کارفرمایان خود را با ارائه بهترین خدمات نرم افزاری در قالب پروژه های فناوری اطلاعات جلب نماید.
عضویت در شورای عالی انفورماتیک و همکاری با شورایعالی فناوری اطلاعات، شورایعالی اطلاع رسانی و سایر متولیان فناوری اطلاعات در کشور نیز از جمله سوابق کاری ما در حوزه بسط و توسعه IT در کشور است.
پس از گذشت یک ده فعالیت، بدون شک این شرکت از جمله مجموعه های پیشرو در زمینه پیاده سازی سیستم جامع اطلاع رسانی، سامانه هوشمند و سیستم مدیریت محتوا در کشور است.
برخی از محصولات نرم افزاری شرکت سیستم نرم افزاری مدیریت و کنترل پروژه کلک سیستم مدیریت محتوا و پورتال جامع معمارانسامانه مدیریت محتوای دانشگاهسیستم ایجاد و مدیریت رایگان وب سایت Epageسیستم های یکپارچه نرم افزاری مدیریت فرآیندها و فعالیتهای پژوهشیسامانه هوشمند اخبار و اطلاع رسانینرم افزار امتحان و آزمون اینترنتی یا آنلاینلیست کامل محصولات نرم افزاری نمونه وب سایت های طراحی شده