فروشگاه ابزار پیشه

فروشگاه اینترنتی ابزار برآمده از فروشگاه فیزیکی با قدمت 40 ساله میباشد.این مجموعه با کلیه برندهای معتبر بازار ایران همکاری دارد.

فروش ابزار برقی فروش ابزار صنعتی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
ابزارپیشه فروشگاهی اینترنتی برآمده از فروشگاهی با قدمت 40 سال در قلب بازار ابزار ایران است. شروع فعالیت های این فروشگاه با تهیه ابزار آلات صنعتی برای کارخانجات و شرکت های بزرگی همچون شرکت نفت، راه آهن، خودرو سازی های مختلف و کارگاه های صنعتی کوچک و بزرگ بود که با ایجاد تغییر و تحولاتی در جهت کاری، اقدام به واردات ابزار آلات و توزیع آن بین همکاران ابزار فروش در سراسر ایران نمود.

نتیجه سال ها تلاش در این زمینه اخذ نمایندگی های مختلف از برندهای معتبر دنیا بوده است. حال با داشتن تجربه در هر دو زمینه تهیه ابزار و واردات ابزار آماده ارایه هر گونه خدمات به مشتریان گرامی خود میباشیم.

زمانی که خرید ابزار در بین ایرانیان بیشتر به سمت آنلاین شدن پیش رفت و مشتریان برای تامین نیاز های واحدهای صنعتی خود به فضای اینترنت روی آوردند نیاز به حضور در فضای مجازی احساس شد و فروشگاه اینترنتی ابزار پیشه متولد شد.

این فروشگاه با بهترین برندهای ابزار موجود در بازار همکاری مستقیم دارد و شعار خود را ضمانت اصالت کالا و ارایه نازل ترین قیمت ها قرار داده است.

این مجموعه در برگیرنده طیف وسیعی از ابزار آلات صنعتی از جمله نوع برقی و شارژی، ابزار دستی و مکانیکی، ابزار بادی(پنوماتیک)، اندازه گیری، انواع آچار ترکمتر و مولتی پلایرها و می باشد.

ابزار پیشه دارای نماد اعتماد الکترونیک(E نماد) از مرکز توسعه تجارت الکترونیک است و این اطمینان را به مشتریان خود میدهد تا یک خرید امن را با ما تجربه کنند.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید