پیشگامان تجارت و توسعه پایدار

سازنده نخستین پیست هاکی روی یخ استاندارد در ایران (پیست یخ ایران مال) و اولین تولیدکننده سیلندر گاز اتیلن اکساید در ایران

مخازن نفت و گاز واردات تجهیزات پالایشگاهی نفت و گاز و پتروشیمی حفاری
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • فکس :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار در سال 1385 و با رسالت تامین خدمات مهندسی و تجهیزات صنایع زیربنایی کشور به ویژه صنعت نفت ثبت گردید.
این شرکت ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.
چشم انداز قابل انتظار شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار تامین منافع پیمانکاران و کارفرمایان صنعت کشور از طریق ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات مهندسی و بازرگانی و در نتیجه آن کاهش هزینه های سربار و افزایش بهروری آنان و به تبع افزایش منافع سهامداران و ارائه تسهیلات و امکانات رفاهی بیشتر جهت ارتقاء سطح معیشتی پرسنل مجموعه می باشد.

از آنجا که به دلیل موقعیت استراتژیک ایران، این کشور همواره در زمره کشورهای بنام و پیشرو در حوزه صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و جزو کشورهای در حال توسعه و رشد صنعتی بوده، نیاز مبرم این صنایع به تجهیزات و خدمات فنی و مهندسی به وضوح مشخص است.
متاسفانه همواره حضور افراد ناآشنا و غیرمتخصص در این بخش، باعث ایجاد تشویش و بی نظمی در ارائه خدمات مطلوب و نیز تحمیل هزینه های هنگفت بر دوش کارفرمایان، پیمانکاران، سرمایه گذاران و صاحبان واحدهای صنعتی گردیده است.
شرکت پیشگامان تجارت مفتخر است با مشارکت چندین مجموعه بنام و توانمند و دارای سابقه درحوزه تامین تجهیزات پروژه های صنعتی و با بهره گیری از دانش و تجربه متخصصان آشنا به استانداردها و نیازمندی های صنایع زیربنایی و صنایع پایین دستی و بالادستی مرتبط با کارفرمایان و پیمانکاران محترم همکاری نماید.
این مجموعه به منظور هرچه بیشتر تخصصی شدن این فعالیت ها و خدمات با همکاری تیم های فنی مجزا در چهار بخش مکانیک، برق، مواد اولیه و حفاری فعال می باشد.
شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار برای چندمین سال متوالی درراستای ارائه و به نمایش گذاشتن توانایی های فنی مهندسی خوددرحوزه ی صنعت پزشکی اقدام به شرکت درهفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی ( ایران هلث) نمود که با استقبال بسیارزیاد متخصصین این حوزه مواجه گردیده است.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید