شرکت تدبیر نوین سازان - دفتر فروش تهران

شرکت تدبیر نوین سازان بزرگترین تولید کننده محصولات پلی اتیلن در ایران ازجمله لوله های دوجداره، مخزن، سپبتیک تانک، منهول، چربیگیر و اتصالات پلی اتیلن

منهول پلی اتیلن تولید مخازن لوله و اتصالات پلی اتیلن
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • فکس :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
شرکت تدبیر نوین سازان در سال 1382 با هدف انتقال تکنولوژی و ارتقای کیفیت لوله های تولیدی داخل کشور اقدام به مشارکت با شرکت آلمانی bauku برای تولید لوله های دوجداره کرده است.از آن هنگام تا کنون با اجرای پرو ژه های خاص و منحصر بفرد و همچنین ارائه راهکارهای مختلف و گاهی برای نخستین بار در دنیا، گوی سبقت را از سایر رقبا ربوده و بدین ترتیب تبدیل به یکی از تولید کنندگان عمده و پیشرو در صنعت ساخت لوله پلی اتیلن دوجداره کشور شده است. تولیدات این شرکت مطابق با آخرین دستآوردهای علمی و تکنولوژی روز دنیا و بر اساس استانداردهای بین المللی و ملی بوده و کیفیت برتر محصولات تولیدی این شرکت پاسخگوی نیازهای روزافزون کشور در زمینه های مختلف کاربردی می باشد.
قادر به تولید سالانه 15000 تن لوله پلی اتیلن دوجداره از سایز 300 تا 4000 میلیمتر همراه با تمام قطعات و تجهیزات جانبی نظیر مخزن پلی اتیلن، سپتیک تانک پلی اتیلن، منهول پلی اتیلن و چربیگیرهای پلی اتیلن دوجداره می باشد.
پروژه های بسیاری در سراسر ایران به پشتوانه آن صورت گرفته است که در صفحه پروژه ها سایت https: tns.ir به آن اشاره شده است.
شرکت تدبیر نوین سازان موفق به کسب تقدیرنامه ها و تندیس های بسیاری شده است که در صفحه درباره ما سایت https: tns.ir به آن اشاره شده است.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید