مفتاح رایانه افزار

0 (1 نظر)

مفتاح رایانه افزار، تامین کننده و ارائه دهنده تجهیزات و راهکارهای جامع مراکز داده و فناوری اطلاعات

طراحی و راه اندازی و امنیت شبکه خدمات و تجهیزات شبکه فروش تجهیزات شبکه
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
شرکت مهندسی مفتاح رایانه افزار در سال 1381 به منظور تامین نیاز بنگاه های اقتصادی خدماتی کشور، درحوزه فناوری اطلاعات با سرمایه گذاری بخش خصوصی پا به عرصه فعالیت گذارد. همچنین طی سالیان گذشته با همت پرسنل پویا و با همراهی مشتریان وفادار و ارزشمند خود که شریکی مطمئن بوده اند، مسیر رشد و ترقی را پیموده است.

اینک مفتخریم به پشتوانه سالها تجربه و دانش فنی نیروهای انسانی و همکاری شرکای قدرتمند جهانی خود، با ارائه خدمات و راهکارهای وسیعی در حوزه ی مراکز جامع داده، امنیت، زیرساخت و شبکه، رانش ابری، مجازی سازی، آموزش تخصصی و براساس آخرین دستاوردهای تکنولوژی، استفاده از فناوری های نوین و تامین محصولات کمپانی های بزرگی همانند HPE و CISCO و DELL EMC و SOPHOS و HUAWEI و FORTINET و همراه شرکای ارزشمند خود هستیم و بر این همراهی می بالیم.

ماموریت شرکت مفتاح رایانه افزار، توانمند سازی و بهبود کسب و کار های مشتریان خود از طریق ارائه محصولات، سرویس ها و راهکار های مبتنی بر فناوری های نوین اطلاعات و ارتباطات با اتکا به سرمایه دانش انسانی متخصص و شرکای قدرتمند خود می باشد کیفیت برتر، استفاده از فناوری های نوین و تعامل سازنده با مشتریان، ویژگی ممتاز شرکت بوده و خواهد بود. این شرکت نیروی انسانی خود را به عنوان سرمایه ای با ارزش تلقی و خود را متعهد به ایجاد محیطی فعال و پویا مبتنی بر آموزش های مستمر و ارائه بسته جبران خدمت قابل رقابت با سایر سازمان های مشابه جهت تعالی و پیشرفت کارکنان، میداند.

شرکت مفتاح رایانه افزار تا سال 1410 یکی از پنج شرکت برتر در زمینه عرضه محصولات تخصصی IT و ICT و ارائه خدمات فنی و مهندسی برتر در این حوزه در سطح کشور خواهد بود . این شرکت با چابکی و پویایی و از طریق نقاط قوت منحصر به فرد خود نیازهای واقعی مشتریان را بررسی کرده و از راه حل های مطمئن هم سطح استاندارد های جهانی به مشتریان ارائه می نماید.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید

گنجی زاده 6 ماه و 3 هفته و 3 روز پیش