شرکت جام تراس

در سال 1387شرکت مهندسی جام تراس با نگاه متفاوت به صنعت طراحی ساختمان در قالب شرکت مهندسی با مسئولیت محدود فعالیت خود را آغاز نمو

تجهیزات تاسیسات ساختمان فروش درب آکاردئونی درب و پنجره شیشه ای
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
توضیحات
درباره جام تراس
در سال 1387شرکت مهندسی جام تراس با نگاه متفاوت به صنعت طراحی ساختمان در قالب شرکت مهندسی با مسئولیت محدود فعالیت خود را آغاز نمود. در طی این سالها بهرهمندی از ایدههای خاق و نوآورانه تحت مدیریتی یکپارچه، زمینه طراحی و تولید سیستم در و پنجره های تاشو و ریلی را به عنوان یکی از زیر شاخه های فعالیت خود در کیفیتی همگام با برندهای پیشرو برای ما رقم زده است.
مدیریت یکپارچه و نظارت جامع بر تمام ابعاد، در مسیر ارائه محصولات باکیفیت، بهبود مستمر و جلب رضایت مشتریان پایههای اصلی مدیریت درونگروهی ماست. جام تراس مسئولیت برنامه ریزی، هدایت و کنترل بخشهای تحت نظارت خود را بر اساس اهداف برند، پشتیبانی میکنند.
ما با اتکا به فنون و قواعد مدیریت نوین در کنار دانش و تجربه مدیران خود، با طراحی و تولید سیستم در و پنجرههای تاشو و ریلی ابداع بزرگی در عرصه صنعت و ساختمان پدید آوردهایم.

اهداف بنیادین
جام تراس در حال ساختن دنیای فرداست، ارزشهای ما رفتارهای مورد انتظاری است که بر اعتقادات و اولویتهای ما متکی است.
زیربنای ارزشها در جام تراس
خدمت به انسانها، صداقت و مسئولیت پذیری، کار سخت و امین، دانش و تجربه، کار تیمی و در پایان پاسخگویی در اتمام کار

ماموریت
ماموریت ما این است: ساختن.
مهم نیست که چگونه شما وظیفه ما را بیشتر توصیف می کنید، خواه اینکه ...
با کیفیت و طبق زمانبندی و بودجه ساختن، با مهارت و چیره دستی ساختن، با عشق ساختن، با احترام ساختن، ایمن ساختن، سودده ساختن یک چیز به همین شکل باقی مانده است، رسالت و هدف ما ساختن است.

چشم انداز
چشمانداز ما سرچشمه تاش مداوم ما برای خارقالعاده بودن است. ما می خواهیم یکی از با ارزش ترین،خاقانه ترین، تحسین برانگیزترین شرکتهای جهان باشیم
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید