مرکز زیبایی دلتا مد

تزریق ژل و بوتاکس

کلینیک پوست و مو لیزر موی زائد متخصص پوست و مو
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن همراه :
توضیحات
به مناسبت افتتاحیه مرکز تخصصی پوست و مو و لیزر دلتا مد مفتخریم برای اولین بار در ایران تنها کلینیک هوشمند smart clinic را به شما معرفی می کنیم. .واژه هوشمند زمانی به یک کلینیک نسبت داده می شود .. که از تشخیص تا درمان توسط بروزترین تجهیزات و مواد مصرفی که تعدادی از آن ها دارای هوش مصنوعی و کم نظیرترین دستگاه های تکنولوژی پزشکی دارا باشند،انجام شود.وقتی از دستگاه هوشمند صحبت میکنیم منظورمان تنها ربات جوانسازی دنیا Scarlet s است که علاوه بر گواهینامه ثبت اختراع دارای تمامی استاندارد های بین المللی آمریکایی و اروپایی است.همینطور Plasma BT که تنها پلاسما جراحی دنیاست که این امکان را به ما داده تا 70 مراجعه کننده های جراحی پلاستیک را پلاسما کنیم .
یکی دیگر از امکان های این دستگاه تنها پلاسما سرد دنیاست که نتایج بی نظیری در کنترل و درمان سرطان پوست برای بار اول در دنیا و حوزه زیبایی داشته و البته افتخار معرفی تنها الکس سرد جهان دستگاه کوترا آمریکایی را دارا هستیم که به نسبت رقبای آمریکایی خود جوایز بیشتری دریافت کرده که این موضوع موجب به رضایت 99 مراجعه کنندگان این کمپانی شده genesis mode کوترا امکان پردسیجرهای کامل تری در زمینه های زائد و هم در از بین بردن عروق واریسی و درمان لک و جای جوش و جوانسازی پیشرفته را فراهم کرده است .
همچنین اولین دستگاه Alicesuper Bubble با سوپر فیشیال که همه مراحل 15 مرحله ای که از HF، تونل نور، ماسک ارتعاشی تزریق اکسیژن و لایه برداری با اکسیژن و پلاژن سه هندپیس و .......
مراقبت پوستی کلینیکال توسط بیوتیشن تراپیست مجرب انجام میشود که مدارک ایشان معتبر و بین المللی قابل ارائه است.
دلتا مد به مدت 1 ماه به تمامی مراجعه کننده های عزیز تمامی خدمات را 50 تا 70 در محیط کاملا استیریل و پک های یک بار مصرف با در نظر گرفتن شرایط بیماری کرونا مراحل تشخیص توسط تب سنج و ضدعفونی هر روزمرکز و محیط بهداشتی آماده پذیرایی می باشد.
و البته ما تمامی خدمات سایر پوست مو مانند ژل ، بوتاکس ،PRP و مزوتراپی را با برند های مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ،مارک های کره ای ،اسپانیایی ، ایتالیایی، و آمریکایی انجام می دهیم .
معرفی کردن هر نفر از دوستان خود از ما خدمات یا وجه نقد دریافت کنید

09120570053 کسرایی
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید