اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
توضیحات
شرکت نرم افزاری کیان نور رایانه افتخار دارد با ارائه راهکارها و نرم افزارهای جامع و یکپارچه خود مبتنی بر آخرین دستاوردها و فناوری های روز صنعت نرم افزار و صنعت خرده فروشی و با بهره مندی از متخصصین مجرب، مشتریان خود را در امر مدیریت فروشگاه همراهی نماید. در این راستا کیفیت و ارائه خدمات برتر به مشتریان، سرلوحه فعالیت های این شرکت قرار گرفته است.
شرکت کیان در سال 1379 به عنوان بخش خارجی طراحی و توسعه شرکت لوگ ور آلمان، با هدف ارائه راهکاری مطمئن و متمرکز به مدیران فروشگاه های زنجیره ای و تولید نرم افزارهای یکپارچه فروش فروشگاهی تأسیس گردید.
حاصل این همکاری تکمیل نرم افزار، LUCAS پیشرفته ترین نرم افزار فروشگاهی زنجیره ای اروپا مبتنی بر فناوری،Java و ارائه آن به بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای در اروپا شد پس از موفقیت های پی درپی در سال 1382 شرکت تورکس ریتیل انگلستان، شرکت لوگ ور و این نرم افزار را خریداری کرده و این برنامه را به عنوان محصول استراتژیک خود معرفی نمود.
شرکت کیان نور رایانه به عنوان یک گروه توانمند، با توجه به دانش فنی فراهم شده در زمینه صنعت خرده فروشی، کسب تجارب بسیار از برون سپاری نرم افزار و آشنایی با بازارهای بین المللی به طراحی و تولید مجموعه نرم افزاری جدیدی در زمینه سیستم های جامع و یکپارچه فروشگاه های زنجیره ای مبتنی بر فناوری .Net Framework اقدام نمود.
در این راستا KCMS (سیستم جامع مدیریت فروش فروشگاهی کیان)، به عنوان یک سیستم مدیریتی فراگیر، جهت سازماندهی و بهینه سازی تمامی مراحل سازمانی در زمینه فروش و به ویژه اتوماسیون فروشگاه های زنجیره ای، بر اساس استانداردهای بین المللی و نیازهای عملیاتی روز کشور، طراحی و پیاده سازی شد.
شرکت کیان نور رایانه با به کارگیری مجموعه ی نرم افزاری منحصربه فرد خود هم اکنون به منظور رفع نیازهای جاری جامعه فروشگاهی به صورت پویا به فعالیت های خود در زمینه توسعه نرم افزار KCMS ادامه می دهد و می کوشد تا با پشتیبانی مستمر، مشتریان خود را در عرصه مدیریت متمرکز همراهی کند. در این مسیر، این شرکت به منظور تکمیل فرآیندهای فروشگاهی و مدیریتی کامل تر، نرم افزارهای مرتبطی را طراحی نموده که استفاده از آنها در روند کاری مدیریت بسیار کارساز خواند بود.
این شرکت با طراحی و ارائه سیستم جامع مدیریت فروش فروشگاهی کیان و همچنین نرم افزارهای داشبورد مدیریت، کیوسک اطلاع رسانی و اتوماسیون انبارداری سیار (PDA)، مشتریان خود را در مدیریتی یکپارچه و فراگیر جهت سازماندهی و بهینه سازی تمامی مراحل سازمانی فروش بر اساس استانداردهای بین المللی همراهی می کند.
فعالیت های اصلی شرکت کیان نور رایانه به قرار زیر می باشد:
ارائه نرم افزارهای متنوع به منظور دستیابی به مدیریتی مطمئن در فروشگاه های کوچک، زنجیره ای و فروشگاه های بسیار بزرگ
نصب و راه اندازی نرم افزار ها
ارائه خدمات آموزشی و پشتیبانی از تمامی نرم افزارهای سیستم جامع مدیریت فروش فروشگاهی کیان
رفع نیازهای جدید مشتریان در مجموعه نرم افزارها با توجه به ساختار نرم افزارهای ارائه شده به مشتریان و همچنین ارائه نسخه های جدید

افتخارات کیان

این شرکت به عنوان شرکت پیشگام و پیشرو در حوزه طراحی و تولید نرم افزارهای جامع و یکپارچه فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای کشور در طول فعالیت خود موفق به اخذ افتخاراتی به شرح زیر نیز شده است.
یکی از بزرگترین صادرکنندگان نرم افزار کشور در سال های 1379 تا 1384
اخذ جایزه اولین نرم افزار دانش محور کشور در مسابقات نرم افزاری WSA در سال 1388
محصول برتر جشنواره بین المللی جوایز تحقیق و توسعه ایران در سال 1390
نشان برند برتر نرم افزارهای فروشگاهی از دومین همایش تقدیر و تجلیل از برندهای برتر، مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور در سال 1394
افتخار شناسایی شرکت به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان کشور در سال 1395
نشان برند برتر نرم افزارهای فروشگاهی از سومین همایش تقدیر و تجلیل از برندهای برتر، مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور در سال 1395
نشان برند برتر نرم افزارهای فروشگاهی از ششمین همایش تقدیر و تجلیل از برندهای برتر، مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور در سال 1398
نشان برند برتر نرم افزارهای فروشگاهی از ششمین همایش تقدیر و تجلیل از برندهای برتر، مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور در سال 1401

عضویت های کیان

شورای عالی انفورماتیک (رتبه 1)
سازمان نظام صنفی رایانه
انجمن تخصصی مراکز تحقیق وتوسعه صنایع و معادن
وزارت صنعت و معدن و تجارت
اتحادیه تولیدکنندگان و صادر کنندگان نرم افزار ایران
مرکز توسعه و فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
سازمان توسعه و تجارت ایران
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید